• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Samsung Galaxy A14 bu özellikleri ile çok konuşulacak!

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Güney Koreli teknoloji devi yeni akıllı telefonu Samsung Galazy A14 ile sektöre damga vurabilir. İşte söz konusu cihazla ilgili şimdide tüm bilinenler.​

Samsung Galaxy A14 farklı kaynaklar tarafından sızdırılan görüntülerde kendini gösterdi. Görüntüler, güvenilir bir kaynak olan Onleaks, diğer adıyla Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşıldı. Görüntüler, akıllı telefonun tasarımını ve birkaç temel özelliği ortaya koyuyor.

Yaklaşan Galaxy A serisi , Galaxy A13'ün halefi olarak gelecek. Görüntülerde görüldüğü gibi Galaxy A14, U şeklinde bir çentik ve biraz kalın bir çeneye sahip. Ses seviyesi rocker ve güç düğmesi sağ tarafta bulunacak. Arka panel, herhangi bir modül olmaksızın dikey olarak istiflenmiş üç kamera sensörüne sahip. Cihazın alt kısmında USB-C bağlantı noktası, 3,5 mm kulaklık girişi ve hoparlör ızgarası bunulacak.
Rapor, Galaxy A14'ün FHD+ çözünürlüğe sahip büyük bir 6.8 inç LCD ekrana sahip olacağını ekliyor. Yaklaşan akıllı telefon Siyah renkte görülüyor ancak lansmanda daha fazla seçenek bekleyebiliriz.

Samsung Galaxy A14'ün işlemci, kamera yapılandırması, RAM, depolama ve pil kapasitesi gibi diğer önemli özellikleri bir sır olarak kalıyor. Güney Koreli markanın yaklaşmakta olan akıllı telefonunu Galaxy A13'te olduğu gibi 4G ve 5G sürümlerinde duyurup duyurmayacağı da belirsizliğini koruyor. Ancak Avrupa'dan gelen sızıntılar, Galaxy A14'ün yalnızca 5G varyantında bulunabileceğini ve 2023'te şirketin en ucuz 5G telefonu olacağını gösteriyor.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
174
MFC Puanı
41,810
A serisini başarılı bulmuyorum. Samsung alsaydım Note serisinden alırdım . Çok net.