Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung Galaxy S6'nın Boyutları Göründü!

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

İki gün önce burada paylaştığımız Spigen kılıflarında ortaya çıkan görüntüsünden sonra, şimdi de boyutları görüntülenen Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S6, tahminlerden daha kalın olacağa benziyor.
Sızdırılan kasa teknik şemalarındaki detaylarda boyutları anlaşılan Galaxy S6'nın, 143.52mm uzunluğunda, 70.70mm genişliğinde ve 7.19mm kalındığında olacağı görülüyor ve bu onu kardeşi Galaxy S5'ten biraz daha kalın ve uzun ancak genişlik olarak biraz daha dar yapıyor.

Kasanın alt bölümü de Galaxy S6 hakkında bazı ilginç detayları sunuyor. Orada üç farklı alan olduğu görülüyor ki bunlardan birisinin hoparlör için olduğu düşünülüyor.

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6'ya ait en doğru bilgileri elbette Samsung'tan alabiliriz ama firmadan yeni ürününü duyurana kadar bilgi vermesini beklemek doğru olmayacaktır. Ancak görünüşe göre Galaxy S6'yı aksesuarlarıyla yavaş yavaş zaten ortaya çıkmaya başlıyor.


 
Üst Alt