Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Samsung, Galaxy S6'nın Tanıtımı İçin Davetiyeleri Göndermeye Başladı!

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Samsung Barselona'da yapılacak Mobil Dünya Kongresinde yeni amiral gemisi Galaxy S6'ya yönelik basın duyurusu için davetiyeleri resmi olarak göndermeye başladı.
Yayınlanan basın duyurusu davetiyesinde "What's Next" yani Türkçe'mize "sırada ne var" olarak çevrilen cümlenin hemen üstünde yayınlanan resim ise oldukça ilginç. Galaxy S Edge veya Galaxy S6 Edge olarak bilinen, her iki tarafı da kavisli olacak ve bugün sızdırılan patentlerde de onaylanmış yeni modelin kavisli kenarları daha silindirik bir yapıda olduğu görülüyordu. Ancak bu görüntüde daha çok Note Edge'ye benzediği görülüyor.

Bu görüntünün Galaxy S Edge'ye mi yoksa Galaxy S6'ya mı ait olduğu henüz belli değilken, Samsung'un yeni amiral gemisinin kasanında genel olarak bir değişiklik yapacağı zaten tahmin ediliyordu.

Bu yılın merakla beklenen üst seviye cihazlarından olacak Samsung Galaxy S6 ve kavisli kardeşi Galaxy S Edge/Galaxy S6 Edge'nin rakiplerine karşı nasıl bir güç gösterisi sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz.
 
Üst Alt