• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

saphira

Konular
6
MFC Puanı
1,590
Kendisiyle bugün tanıştım ama yardımsever, başkalarını küçük görmeyen, büyüklenmeyen, engin gönüllü, mütevazı, tevazulu, tevazukâr bir insan olduğuna kanaat getirdim nickinin rengini hak eden insanlardan umarım hayatta her şey istediği gibi olur :D

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Kendisiyle bugün tanıştım ama yardımsever, başkalarını küçük görmeyen, büyüklenmeyen, engin gönüllü, mütevazı, tevazulu, tevazukâr bir insan olduğuna kanaat getirdim nickinin rengini hak eden insanlardan umarım hayatta her şey istediği gibi olur :D

teşekkür ederim yazdıkların içinnn :b-(21): :b-(25): :b-(69):

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,620
Cok sevimli kabilinin güzelligi yüzüne vurmuş cana yakın cok hoş bir bayancık seviliyor minik ejderham bnm :a-(113)::a-(112)::a-(113):

sebLa

MFC Üyesi
Konular
16
MFC Puanı
430
tanimiyorum , daha bugün ilk görüyorum hatta. ama cok samimi, cana yakin, egosuz ve poncik biri bence. öyle hissettim yazisindan vs ☺️

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
Çok geçmişim yok forumda, lakin bu kadar kısa bir sürede gözlemlediğim ve öngördüğüm kadarıyla naif, samimi, her daim neşeli,
duyarlı ve kıpır kıpır gördüğüm biri. Bugün de kısa bir konuşmamız ve devamında yardımseverliği ile ilgili bir konu gerçekleşti ve
anlıyor ki insan, bazen birine değer vermek için illa da onu adıyla ya da kim olduğuyla ilgili bilgiye ihtiyacı yok. Tavır ve davranışlar
kendini ister istemez ele veriyor zaten.

Ömrü boyunca incinmesin yüreği, kalbi ve ruhu ve her sey gönlünce olsun isterim.

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
Çok geçmişim yok forumda, lakin bu kadar kısa bir sürede gözlemlediğim ve öngördüğüm kadarıyla naif, samimi, her daim neşeli,
duyarlı ve kıpır kıpır gördüğüm biri. Bugün de kısa bir konuşmamız ve devamında yardımseverliği ile ilgili bir konu gerçekleşti ve
anlıyor ki insan, bazen birine değer vermek için illa da onu adıyla ya da kim olduğuyla ilgili bilgiye ihtiyacı yok. Tavır ve davranışlar
kendini ister istemez ele veriyor zaten.

Ömrü boyunca incinmesin yüreği, kalbi ve ruhu dilerim ve her sey gönlünce olsun isterim.

yaaaa tatlım teşekkür ederimmm :giggle: mahcup oldum :giggle: :a-(133)::a-(144)::a-(163)::a-(160)::a-(160):her zaman yardımcı olurum hiç sorun olmaz..

L

Lively

@saphira övme bölümü galiba burası...

eskiden aynı klandaydık sevimli cana yakın nevi şahsına münhasır birisi. iyi kalbi karşısındakini de iyi sanmasına yol açıyor :(

saphira

Emektar Üye
Konular
754
MFC Puanı
53,990
@saphira övme bölümü galiba burası...

eskiden aynı klandaydık sevimli cana yakın nevi şahsına münhasır birisi. iyi kalbi karşısındakini de iyi sanmasına yol açıyor :(

bol bol övebilirsiniz :D

teşekkürler eke bey :giggle:

evet malesef herkesi kendim gibi minnoş tatlı ve bıdık sanıyom ama günün sonunda ya da ayların ya da yılların sonunda görüyoruz ki kötücül kalpli imişler :( :(

L

Lively

bir musibet bin nasihata yeğdir...

umarım o kötü insanlardan uzak durmayı öğrenirsiniz

Beste

MFC Üyesi
Konular
21
MFC Puanı
3,470
@saphira Su zaman a kadar ilk tanidigim dan beri degismeyen insanlar icin de severim sayarim Kaliteli kisiligi olan biri : )
iyi ki tanimisim seni canim :a-(12)::a-(113):

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
Ne kadar kapışsakta hep barışıyoruz hahaha bacımın tacıdır o, bazen üstüne çk gidiyorum kabul:))))