Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sarı Melekler Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,019
  • MFC Puanı
    114
  • MFC Seviyesi

Sarı Melekler Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi

Erler Filmin sahibi Türker İnan tarafından yeni bir dizi için *daha kollar sıvandı. Başrollerinde Alişan ve*Çağla Şikel’in yer alacağı Akasya Durağı ve Çiçek Taksi timsali yeni bir dizi daha başlayacak; ismine ise şuanda*Sarı Melekler olarak karar verildi

Taksicilerin yaşadığı zorlu hayatın bazen komik yanlarını bazen de başlarına gelen kötü olayları sıcak bir mahalle ve aile ortamını anlatacak olan Sarı Melekler dizisinin kanalı ise şuanda belli olmadı. *Deniz Çelebi’nin yöneteceği, Resul Ertaş ve ekibinin kaleme alacağı Sarı Melekler dizinin ocak 2018’de izleyici karşısında olması bekleniyor. Bilindiği üzere son dönemlerde Türk dizi sektöründe geriye dönüşün etkileri oldukça çok görülmeye başlandı.*Sarı Melekler *dizisi de bir dönemin efsanesi haline gelen taksicileri anlatacak.

Bilindiği üzere*Sarı Melekler dizisi başrol oyuncuları*Alişan ve*Çağla Şikel tv360 ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil isimli programda yer almışlardı. İkili daha önce Cennet Mahallesi dizisinde de başrol olarak yer almış ve Ferhat ile Sultan efsanesi olarak akıllara kazınmıştı.

 
Üst Alt