• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
çarpışın bakalım:D
Olmadı bir turnuva mı yapsak :Dd

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Giren üye sayısı iyi olmasına rağmen eskisi gibi aktif değil haksız mıyım?

Herkes kendi halimde gibi, mega forumun eski halinide biliyorum. Böyle değildi..

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Herkes kendi gündelik yaşamında meşgül.....Akşamları kafa dağıtmak için forum'a giriyor olması kuvvetle muhtemeldir.

Konular
91
MFC Puanı
1,450
Bir kaç yıl önce müthişti. Bu sadece burası için geçerli değil bir çok forum da aktiflik sayısı dahada azalıyor. "Son mesaj kimde, üstteki üyenin nesi iyi/kötü, senden sonra kim gelir" gibi gibi konular'da artık akıcılık sağlamıyor. Trafiği gayet hoş aslında, gelenler sadece ulaşmak istediği bilgiye ulaşıyor ve gidiyor. Şimdi deseniz herkes konu paylaşsın akıcılık sağlansın öyleyse? Evet muhteşem ama kimse eskisi kadar uğraşmaz artık.

Raif Efendi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
160
Ben yeni üye sayılırım. Şöyle bir izlenim aktarabilirim;

Forumda özgün konu sayısı çok az. Yazar dilebileceğimiz üye ya yok yada yazmıyor. Çoğunluk kopyala yapıştır konulardan oluşuyor. Tartışma içerikli güncel veya siyasal konular da gündem olmuyor. Haliyle forumda geriye üst üste bindirilmiş yorum almayan ve okunmayan konular ile alttakinin başına ne düşsün konuları kalıyor. Bu eleştirim umarım yadırganmaz.

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
ben her seferinde geçim sıkıntısı çekiyorum. şiddetli geçimsizlikten ruhum bir deri bir kemik kaldı kimse kadrolu almıyo ;)

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
ben kendim için değil de buna sıcak bakan arkadaşlar adına şunu diyebilirim. sürekli haber manşetlerinden gördüğümüz üzere bu etkinlik çok da güzel bir fikir değilmiş. gün geçmiyor ki bir adamın sevgilisini katlettiği haberini okumayalım... fıçıda yakıp üzerine çimento dökmek nedir? yanına çağırıp işini görüp, sonra dövüp bilmem kaçıncı kattan aşağı atmak nedir? boğazını kesip kaçmak nedir? oturduğu ile kandırarak getirtip kullanıp sonra satmaya kalkmak nedir? evlenicez diyerek istifade edip sonra kaçmak nedir? bunları yapanlara İnsan yakıştırması yapmaya dahi dilim varmıyor, yaratık bile diyemiyorum. işte böyle insanlar niçin yaratılmış bunu çok sorguluyorum bazen Allah affetsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...