Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
Konum
İstanbul
  • Üyelik Tarihi
    26 Haz 2016
  • Mesajlar
    1,782
  • MFC Puanı
    49
  • MFC Seviyesi

Seçil Özer Biyografisi,Seçil Özer Kimdir,Seçil Özer Hayatı ,Kanal D Sabah Haberleri Sunucu Seçil Özer Kimdir,Kanal D Sabah Haberleri Sunucu Seçil Özer hayatı,Kanal D Sabah Haberleri Sunucu Seçil Özer biyogarfisi

Seçil Özer Kimdir?

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunu olan Seçil Özer Kanal Türk televizyonlarında ilk işine girdi. Sonrasında Skytürk ve Kanal 24’de haber muhabirliği yapan Seçil Özer 2010 senesinden itibaren Kanal D’de görev yapmaktadır.
Kanal D’de Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı muhabirliği yapan Seçil Özer son olarak Parlemento muhabirliği de yapmış ve Anayasa çalışmalarını takip etmiştir. Kanal D’de daha muhabirliği yaptığı dönemlerde güzelliği ve başarısı ile ilgi odağı olmuştur.


Seçil Özer canlı yayın bağlantılarında aşırı rahat tavırları ile dikkat çekmiş ve bir çok ünlü gazeteci tarafından geleceğin Enkırmen’i olarak onure edilmişti. Kanal D sabah haberleri sonrası bu hedefi de gerçekleşmeye çok yaklaştı.
Son yıllarda ise Ahmet Hakan ile Kanal D Ana Haberde Seçil Özer ile perde arkası bölümünü sunmuştur.​
 
Üst Alt