Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

vioLeta

| Az İnsan Çok Huzur |
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    29 Tem 2015
  • Mesajlar
    2,557
  • MFC Puanı
    350
  • MFC Seviyesi



1. Temiz Diyet

Selülitten arınmış bacaklar için diyetinizi de şekerden ve paketlenmiş gıdalardan arındırın. Yüksek kaliteli proteinler, toksinsiz doğal gıdalar ve bol su ile yeni beslenme rutininizi oluşturun. Yapay tatlar, asitli içecekler ve işlenmiş yağlardan da uzak durmaya dikkat edin.

2. Doğru Egzersiz

Yağ yakımına yönelik metabolizma hızlandırıcı egzersizler ve kalça/bacak bölgelerine ağırlık veren barbell squad, deadlift, lunges gibi hareketlerle cilt altındaki düzensiz yağları temizleyin. Uzun zamana yayacağınız kısa süreli zor spor seanslarıyla göreceğiniz değişime inanamayacaksınız.

3. Rutin Masaj

Tercihen her duş öncesi cildinize kuru fırçalama yapın. Bu işlem hem cildinizi ölü hücrelerden arındırır hem de kan dolaşımını hızlandırarak yağların düzenlenmesinde etkili olur. Yaptıracağınız rutin bacak ve kalça masajı ya da banyoda selülit için özel tasarlanan masaj aletleriyle yapacağınız uygulama da portakal kabuğu görünümünün azalmasında etkili olacaktır.

4. Yeni Nesil Bakım

Selülit kremleri birçok kişi için hayal kırıklığı oluştururken yeni nesil formüller bu düşünceyi değiştirmeye geliyor. Daha hücresel bazda çalışan, düzensiz yağ hücrelerini kırmaya yönelik formülleri ve portakal kabuğu görünümünü anlık olsa da hafifleten kafein içerikleriyle selülit kremleri artık daha donanımlı.

5. Profesyonel Çözümler

Beslenme, spor ve bakım rutinlerinize ekleyeceğiniz profesyonel bir yardım selülitle savaşta elinizi güçlendirecek. Kökten ve etkili bir çözüm için yağ parçalamaya ve düzenlemeye yönelik radyofrekans, karboksiterapi ve lipoliz gibi işlemlerin yanında birebir selülit tedavisi için geliştirilmiş radyofrekans ve selülit masajını birleştiren yeni Tite FX yöntemi ile de portakal kabuğu görünümünü iyileştirebilirsiniz.
 
Üst Alt