• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

nabay

MFC Üyesi
Konular
390
MFC Puanı
490
Senden Sonra
Senden sonra bir süre kendime gelemedim.
Toparlamam öyle kolay olmadı, aslına bakarsan alışmak epey zamanımı aldı.
Öyle basit bir şey değil inan bana hayatını, geleceğini, hayallerini yalnızca bir kişiye ayırıp daha sonra ondan ayrılmak hiç kolay değil.
Bunun ne kadar acı bir tecrübe olduğu hakkında en ufak fikrin bile yok hiç yüzüstü kalmadın, aldatılmadın.
Bütün alışkanlıklarından vazgeçilmek zorunda bırakılmadın.
Bu yüzden beni anlamanı beklemiyorum senden sen sevgiden ne anlarsın ki zaten. ...
Senden sonra çok şey denedim seni unutmak için.
Bende kalan bütün eşyalarını attım fotoğraflarını sildim.
Bana aldığın bütün hediyeleri geri gönderdim.
Sevdiğin şarkıları dinlemedim bi daha.
Beğendiğin her şeyden nefret etmeyi denedim ama işe yaramadı.
Daha sonra çok sigara içtim mesela...
Sigara efkar dağıtır derler ya, yemin ederim yalan her nefeste biraz daha özlemin doldu ciğerlerime ve gözlerimi yaşartan sigara dumanı değil yokluğundu sadece.
Efkar değil, yürek oldu dağılan. ...
Sonra içimden bir ses git dedi buralardan git, bir daha dönme.
Onun yaşadığı şehirden uzaklaş anılarından kaç, her şeyi bırak ve git bu şehirden.
Gözden uzak olan gönülden de ırak olur zaten.
Ne mi yaptım? gittim.
Gittim ama o da olmadı.
Gözden uzaksın diye gönülden ayrı olmadın.
Aslında gönlümüzde ayrıydı zaten ama zihnimden çıkarmayı başaramadım seni.
İnsan giderken geride bırakamıyor ki kalbini....
En sevdiğim renkti siyah. Ne kadar da yakışırdı sana.
Sırf ben seviyorum diye ne zaman benim yanıma gelsen, siyah giyerdin hatırlıyor musun? simsiyah olurdun, kahrolası dünyada.
Karanlığın içinden doğan bir umuttu gülümseyen yüzün ve ben yüzünü avucuma her alışımda umudu ellerime bıraktığı için Allah'a şükrederdim.
Sonra gittin işte, umudu kaybettim.
Sonra, siyah sevmekten de vazgeçtim. ...
Seni bu kadar çok seviyorum diye sakın kendini bir şey zannetme.
Çünkü benim seni sevdiğim kadar güzelsin. Sana herkesten farklı baktığım sürece özelsin.
Şimdi acı çekiyorsam, özlüyorsam, üzülüyorsam hala yokluğuna alışamayacak kadar çok sevdiğimdendir.
Yani sen kalbimi kırıyorsun ya, benim kırılganlığım sana olan sevgim aslında emin ol o da zamanla son bulacak ama unutma bir gün o kadar mutlu olacağım ki o kırıklar en çok sana batacak....
Senden sonra aslında senden sonrası hiç olmadı ne yaşadığımı bildim ne sevdiğimi ne de sevildiğimi.
Öyle bir boşluğa ittin ki beni, değil bir çıkış yolu bulmayı kendimi bile bulamıyorum hala.
Kurtulmaya çalıştıkça dahada battım..
Yeni bir başlangıç diye diye gömülüp kaldım her seferinde....
Sevdiğim en güzel kadının(adamın) mezarını ellerimle kazıp yüreğime gömdüm arkasından sövdüm arkasından sevdim, arkasından özledim, arkasından ağladım farklı birileriyle her şeye yeniden başlamayı da denedim.
Bunun sebebi de yine sensin ama bu da olmadı.