• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Seni Görünce

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Sevgili Neşe kaynağım, Kalbim nasıl atıyor gözlerim seni görünce, nasıl da heyecanlanıyor bir bilsen. Yüreğim dile gelse de anlatsa benim sana olan hislerimi. Olsun, ben dilin konuşabildiği kadarıyla yazıyorum sana.

Bak şimdi kara kuzum sana günüm nasıl geçiyor anlatayım.

Sabah oluyor erkenden seninle açıyorum gözlerimi. Bir bakıyorum sen varsın kalbimde. Kalbimden yüzüme sıcak bir gülümseme yayılıyor aniden. Anlayacağın, seninle başlıyorum güne. Sonra yemek yerken, gülerken, ağlarken, çalışırken hep senin varlığın duruyor yanı başımda.
Sonra gün batıyor yine, gece olunca senin resimlerine bakıyorum, gözlerim en son seni görsün diye. Yüzünün her santimini ezberliyorum ve kapatırken gözlerimi hayalin eşlik ediyor. Gözlerimde sen, dilimde sen, aklımda sen, kalbimde bir tek sen.

İşte hayatım benim günlerim böyle geçiyor yani kısaca seni düşünerek.
Sen ne ara girdin kalbime, ne ara bu kadar işledin ruhuma; anlayamadım.
Ama iyi ki de gelmişsin hayatıma.

Ne güzel geldin sen benim gönlüme ve hiç gitme, gidip de gözlerimi sensiz, gönlümü sevgisiz bırakma.

Çünkü bu yürek seninle birlikte atıyor.​