• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
'Pucca' adıyla tanınan sosyal medya fenomeni ve yazar Selen Pınar Işık ile Serhat Osman Karagöz, iki yıl önce evliliklerini sonlandırmıştı. Sevgililer Günü'nde eski eşine çiçek yollayan Karagöz, "Hediye konusunda şu an öyle telaşsızım ki gram pişman değilim. İyi ki boşandık, mis gibi hayatım var teşekkür ederim. Ya ben nefes alıyormuşum. Bu çiçeği boşandığımız için kalpten yolluyorum" ifadelerini kullandı. Karagöz'ün bu notu sosyal medyayı salladı.

Oyuncu Serhat Osman Karagöz, eski eşi Pucca'ya Sevgililer Günü'nde çiçek gönderdi.

'Batı' adında oğulları olan ikiliden Karagöz'ün, çiçekle beraber yolladığı not olay oldu.

32 yaşındaki Karagöz, "Kim bilir beraber olsaydık şu an 6. Sevgililer Günü'nü beraber kutluyor olacaktı. Şu an Kapadokya'da sen, ben, Batı ortalığı izliyor olabillirdik. Sana sürpriz yapmak için bir hafta öncesinde tatlı bir telaş içinde olacaktım ama şu an öyle telaşsızım ki; gram pişman değilim. İyi ki boşandık, ne rahatım ya! Mis gibi hayatım. Boşandığın için teşekkür ederim. Ya ben nefes alıyormuşum... Bu çiçeği boşandığımız için kalpten yolluyorum." ifadelerini kullandı.
Selen Pınar Işık da eski eşinin gönderdiği çiçeği, "Gerçek bir ruh hastasısın" notuyla yayınladı.

Karagöz'ün şaşırtan hareketi sosyal medyada gündem oldu.