• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ses Düzeyini Arttıramıyorum

lilborkan

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Ses karıştırıcısında ses var olarak gözüküyor fakat kulaklık düzeylere girdiğimde bu manzara ile karşılaşıyorum. Hiçbir şekilde düzeyi arttıramıyorum. Her türlü şeyi denedim driver sil yükle, PC format at vb.

Ekli dosyalar

• ses.png
    ses.png
    14.6 KB · Görüntüleme: 4

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
@lilborkan,
Usb ses kartı mı kullanıyorsunuz ? Öyleyse uygun Driver ve programını da doğru yüklemelisiniz.
Driverpack online sürücü yüklemeyi deneyin, dikkatli olun sadece ses kartına ait olanlara Tik atın. Ekstra şeyler yüklemeyin.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Ses karıştırıcısında ses var olarak gözüküyor fakat kulaklık düzeylere girdiğimde bu manzara ile karşılaşıyorum. Hiçbir şekilde düzeyi arttıramıyorum. Her türlü şeyi denedim driver sil yükle, PC format at vb.

Kulaklığı giriş'e (Jak girişi olarak da adlandırılır) taktıktan sonra, Windows Bildirim alanından varsayılan ses aygıtını değiştirmeyi deneyin.Gerekirse Windows OS sistemini kulaklığın jak girişinde takılı olarak yeniden başlatın ki sürücüsü başlangıçta yüklenebilsin.