Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Onurcan

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    39
  • MFC Seviyesi

Sevdiğim kız başkasını seviyor ne yapmalıyım ,sevdiğim kız başkasını seviyor ne yapabilirim,hoşlandığım kız başkasını seviyor ne yapmalıyım,hoşlandığım kız başkasını seviyor ne yapabilirim

Pisadam

Dalından düşen yaprak rüzgarın oyuncağı olur.
CEO
  • MFC Puanı
    20,297
  • MFC Seviyesi

Sevdiğin kız bir başkasını seviyorsa ne yapabilirsin ki? Her zaman bir başkasını sevebileceğin ihtimalini asla unutma.

Zaman herşeye iyi gelir derler gerçekten de iyi gelir o kızı sana hatırlatacak herşeyden kendini arındırmalı hatta yeni insanlarla tanışmalı onlarla zaman geçirmelisin. Aksi halde kendini kıza kaptırmakla gidersen bu aşk acısına dönüşür. Aşk acısıda kötüdür :)

@Sezen anlatsın bunu onun yorumunu merak ediyorum :D

Sezen

Ne Diyosak O....
Özel Üye
  • MFC Puanı
    9,938
  • MFC Seviyesi

Pisadam "sevdiğim adam baska kızı seviyo "olsaydı konu o kızın saçını basını yolar swvsiğim erkeğe etek yapardım da:D bu konu benlik deil be patron:D bu konunun ordinaryus profu Min:D Min top sende hocuuuuu:D bilmem kaç sevgili değiştirmiş bilir kişi olarak yorum bekliyoruz:D

Min

Yasaklandı!
Yasaklandı!
  • MFC Puanı
    771
  • MFC Seviyesi

sevdiğim kız başka bi kızı seviyosa sevdiğim kızla onun sevdiği kızı severiz.

Sezen

Ne Diyosak O....
Özel Üye
  • MFC Puanı
    9,938
  • MFC Seviyesi

Min gel şu takatukacıdan takatukaları gibi tekerleme gibi hangi kızı sevceni anlamadım:D

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    84
  • MFC Seviyesi

Unut gitsin

Üst Alt