Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sevgili ile ayrı eve çıkmayı nasıl değerlendiriyorsunuz?

• Doğru buluyorum.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Coolumsu

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    262
  • MFC Seviyesi

StigmatA

♣Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz!♠
Administrator
  • MFC Puanı
    118,603
  • MFC Seviyesi

yanlış buluyorum şahsi fikrim böyle bir nedeni yok. Sonay konunun üstünde anket var orada oylamanıda yap ;)

BlueMoon

"Dürüst İnsan Daima Çocuk Kalır"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    12
  • MFC Seviyesi

çıkılır çıkılmaz diye bir şey yok tabi ki ama bana göre o heyecanı öldürür evleneceğin zamana bir şey kalmaz evlenmez istemezsin

RuHuMDaKiöKüZ

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    9,980
  • MFC Seviyesi

ben kendim için değil de buna sıcak bakan arkadaşlar adına şunu diyebilirim. sürekli haber manşetlerinden gördüğümüz üzere bu etkinlik çok da güzel bir fikir değilmiş. gün geçmiyor ki bir adamın sevgilisini katlettiği haberini okumayalım... fıçıda yakıp üzerine çimento dökmek nedir? yanına çağırıp işini görüp, sonra dövüp bilmem kaçıncı kattan aşağı atmak nedir? boğazını kesip kaçmak nedir? oturduğu ile kandırarak getirtip kullanıp sonra satmaya kalkmak nedir? evlenicez diyerek istifade edip sonra kaçmak nedir? bunları yapanlara İnsan yakıştırması yapmaya dahi dilim varmıyor, yaratık bile diyemiyorum. işte böyle insanlar niçin yaratılmış bunu çok sorguluyorum bazen Allah affetsin...

Liva

"Diline dikkat et, dişini kırmasın."
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    1,749
  • MFC Seviyesi

Bazı değerleri bozuk para gibi harcamayı adet edindi bazı insanlar maalesef. Saygınlık ve iyi niyetler suistimal edilmemeli...

Üst Alt