• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
1
MFC Puanı
30

Bir defa yazsan kafiydi bence bu bir.
Başkası için soruyorsan senin fikirlerini de merak ettim bu iki.
Bana kalırsa sevgili olunan kişi ile yeterince bir paylaşım oluşmamış ki ne konuşacağını düşünüyor. Genelde konuşulan konular pek hatırlanmaz 'ne konuştuk biz bu kadar ya' gibi söylemler ortaya çıkar muhabbetin sonunda.Kesinlikle bu terste bir işlik var buda dört
:s76: :D

3 nerede :p

genel cicim günlerinden sonra rütine girer olay o gün ne yaptın ne ettin filanca şöyleydi böyledi a ve y çıkmaya başlamışlar d ve c yi aldatmış s nin kardeşi evleniyormuş biz hala duralım gibi %60 kız konuşuruz % 40 erkek olaylara dahil olur gider :s94:

Konular
91
MFC Puanı
1,220

3 nerede :p

genel cicim günlerinden sonra rütine girer olay o gün ne yaptın ne ettin filanca şöyleydi böyledi a ve y çıkmaya başlamışlar d ve c yi aldatmış s nin kardeşi evleniyormuş biz hala duralım gibi %60 kız konuşuruz % 40 erkek olaylara dahil olur gider :s94:

5 demediğime şükretmeliyiz bence. Orda 4 lük yaptım lütfen ya :rolleyes:

yine de konuşacak bişey bulamıyorum garip duruyor ben söyleyim. Deneyim konuşturulmüş ama konuya yakın cevap olmamış sana 4 üzerinden 5 veriyorum :D