• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sezen

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Ayy bizim sezenin nasıl üye sözlüğü olmaz inanamıyorum kimse açmamış ?
Formun deli dolu canı Cananı ağır hatunu @Sezen balı ,çöreği , fındığı, fıstığı çok hoş ve güzel hatunu seni tanimak çok güzel cnm benim hayatta herşey güzel gönlüne göre olsun mutluluklar seninle olsun can cagazim seviliyorsun iyiki varsın arada bizi dürt merakta bırakma ?????♥️♥️

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
@Sindy bi an kimden söz ediyor bu Züper mod diye şüpheye düştüm :D beni sizler var ettiniz sevgili halkım:D siz yoksanızzz bende yokumm :D
Yok kız kıytırık bi üyeyim işte fazla da şaapma beni şımartıp tepenize çıkarma:D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
@Sindy bi an kimden söz ediyor bu Züper mod diye şüpheye düştüm :D beni sizler var ettiniz sevgili halkım:D siz yoksanızzz bende yokumm :D
Yok kız kıytırık bi üyeyim işte fazla da şaapma beni şımartıp tepenize çıkarma:D
Kıytırık mi yaa bi suss sen varya sen cansın can sezo insan bukadar mi sevimli olur ?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
@Sezen İsmini Tahlil Edelim....

1.Forum'un ağır ablasıdır.(Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar ne ise, Megaforum hanım üylerinde Sezen odur.)
2.Hazır cevap yeteneğine sahiptir.Bu durum kendisine dikkat edilmesi gereken bir üye olduğunu göstermektedir.
3.Forum'da bazı mesajların eşi-benzeri yoktur.Mesela;

Bir forum mesajında, "Milli Pİyango" bana çıkarsa "Herifi değiştiririm " demiştir.Bu cevap bile kendisinin sözel ve hazır cevap'taki ufuki sosyal zekasının ne kadar yüksek olduğunu bizzati kanıtır.

4.Sezen ismi hem erkek ismi olarak hem de kız ismi olarak kullanılan bir isimdir. Bu yüzden anlam olarak da oldukça zengindir. Sezen isminin anlamı sezgisi güçlü demektir. Bunun yanı sıra duyan, hisseden anlamlarını da taşımaktadır.

5.Sezen isminin Türk Dil Sözlüğüne göre anlamı(T.D.K) ; Duyarlı, sezme gücü kuvvetli olan kimse. demektir.

6.Sezen İsminin İstatistikleri

Sezen isminin Türkiye sıralaması
: 463

Türkiye’de kaç tane Sezen isminden var?: 10.066

İstanbul’da kaç tane Sezen isminden var?: 2311

Sezen isminin kullanım sıklığı: Türkiyede her 8.146 kişiden birinin ismi Sezen.

Sezen isminin harf sayısı: 5 (Tek sayı, bu durumun kendisinin çok özel bir şahsiyet olduğunu gösterir)

Sezen ismi bir resim olsaydı nasıl görünürdü? Bu eğlenceli fikir
1650801316399.png

Sezen İsminin Numeraolojisi​

Sezen isminin baş harflerine karşılık gelen alfabe sııra numaralarının toplamı olan numeraloji sayısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

SEZENTOPLAM
2262961780

Sezen İsminin Anlam Falı​

Karakterinizin en belirgin özelliği duygusallık. Hayatınıza duygularınızla yön veriyorsunuz. Önemli kararlar alırken bile mantığınızla değil, duygularınızla hareket ediyorsunuz. Bu nedenle de kimi zaman üzülüyorsunuz. Ancak sezgileriniz güçlü olduğu için çoğunlukla doğru kararlar alıyorsunuz. Hayatınızın temelinin "sevgi" olduğuna inanıyorsunuz. Felsefeniz "sevmek ve sevilmek". "Kimseden nefret etmemek" başlıca kuralınız. Sevginizi olabildiğince çok insana vermek istiyorsunuz. İnsanlar da sizi seviyor. Duygusallığınız iş yaşamınızı da oldukça etkiliyor. Sevmediğiniz ve insanlığa yararlı olamadığınızı düşündüğünüz işlerde çalışmak istemiyorsunuz. Karşı cinste aradığınız özellikler ise "sonsuz aşk ve sadakat"

Sezen İsminin Kader Sayısı Ve Kişilik Özellikleri​

Sezen isminin kader sayısını bulurken aşağıdaki tablodaki rakamları izlemelisiniz. Sezen isminin her harfine karşılık bir kader rakamı belirlenmiştir. Bunların toplamı Sezen kader sayısını verir.

123456789
ABC-ÇDEFG-ĞHİ-I
JKLMNO-ÖPQR
S-ŞTU-ÜVWXYZ
s (1) + e (5) + z (8) + e (5) + n (5) = => 2+4 = 6

Kader sayınız 6. Şimdi kader sayınıza göre numeroloji yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Sezen Numeroloji Analizi

Mutlu bir hayatınız var ve sıcak kanlı bir insansınız. Etrafına güven saçan ve sağlam bir karaktere sahipsiniz. Sevdiğiniz için elinizden gelen her şeyi yapabilecek birisisiniz. Kötümserlikten kaçınmalı ve istismar edilmekten çok korkmamalısınız.

Sezen İsminin Analizi​

Sezen isminin analizi baş harflerinin taşıdığı anlam ile ilgilidir.

HARFANALİZ
SHayal kurmak onun için bir eğlencedir. Ve bunu yaparken aşırıya kaçmaktan hiç korkmaz. Hayalperesttir.
ERuhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.
ZEğitiminde çok başarı gösterir. Bilim ile iç içedir ve kitap okumayı sever.
ERuhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.
NSağduyu sahibi bir kişiliktir. Üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. his duygusu gelişmiştir.

Sezen İsmi Caiz Mi?​

Yani bu ismi çocuğunuza koyabilirsiniz. Fakat isim koyarken Sezen isminin anlamına dikkat edin!

Sezen İsmili Ünlüler​

Sezen isimli ünlüleri, içinde geçen veya Sezen isminin anlamına benzeyen terimleri araştırdık. Bu ilginç bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sezen Aksu: Sezen Aksu ya da gerçek adıyla Fatma Sezen Yıldırım, (d. 13 Temmuz 1954; Sarayköy, Denizli), Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı, yapımcı.
Sezen Cumhur Önal: Sezen Cumhur Önal (d. 29 Ekim 1938; Akseki, Antalya), Türk şarkı sözü yazarı, radyo ve TV programcısı ve sunucusu.

Sezen İsminin Arapça Yazılışı​

Sezen isminin Arapça dilinde ve Arap alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

سزن

Sezen İsminin Çince Yazılışı​

Sezen isminin Çince dilinde ve Çin alfabesiyle yazılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Not: Çince anlamı değildir.

塞曾

Sezen İsminin Hiyeroglif (Mısır) Yazılış​

Not:

Hiyeroglif'te bıçak var ona göre......

Sezen İsminin Parmak Alfabesiyle Yazılışı​

Sezen isiminin Türk işaret dilinde ve parmak alfabesiyle yazılışını aşağıdaki hareketli resimlerle öğrenebilir ve işitme engelli (sağır) insanlara isminizi söyleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1650802444283.png
    1650802444283.png
    2.1 KB · Görüntüleme: 0

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Yaa bak bnde şımardim şimdi tşk ederim ???

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
@TRWE_2012 o kadar güzel tahlil etmişsin ki beni ilk kez dilim tutuldu :) sizlerle sohbeti, makarayı, eglenmeyi gerçekten çok seviyorum ve burada öyle gönlü yüce insanlar var ki bazen öyle sivri dilli oluyorum ki onu bile hoş görüyle karşılıyorlar :) tekrar tekrar bu güzel düşüncelerin ve yazın için teşekkür ederim :) seviliyorsunuz :)
(yazdıgım en ciddi yazılardan biri sanırım:)))

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
@TRWE_2012 o kadar güzel tahlil etmişsin ki beni ilk kez dilim tutuldu :) sizlerle sohbeti, makarayı, eglenmeyi gerçekten çok seviyorum ve burada öyle gönlü yüce insanlar var ki bazen öyle sivri dilli oluyorum ki onu bile hoş görüyle karşılıyorlar :) tekrar tekrar bu güzel düşüncelerin ve yazın için teşekkür ederim :) seviliyorsunuz :)
(yazdıgım en ciddi yazılardan biri sanırım:)))
Teşekkürler, forumsal mesajın için.....

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
@MFC ile aranızda nasıl bir tatlı rekabet var , bilemedim ....Sürekli bir didişme halindesiniz. (insan sevdiğine takılırmış diye buna denir herhalde)
Okan abi sohbeti, makarası harika birisi. Yıllardır birbirimizi kırmadan o kadar güzel çekilerek eglendik umarım uzun yıllar burada bu güzel ortamda dostluklarımız devam eder:) insan sevdigine takılırmış demiyeyim onun için ayı sevdigi postu yerden yere vururmuş diyeyim:D

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Okan abi sohbeti, makarası harika birisi. Yıllardır birbirimizi kırmadan o kadar güzel çekilerek eglendik umarım uzun yıllar burada bu güzel ortamda dostluklarımız devam eder:) insan sevdigine takılırmış demiyeyim onun için ayı sevdigi postu yerden yere vururmuş diyeyim:D
Ben zaten deyimsel olarak diye ortaya söyledim , yoksa bundan başka başka anlamlar çıkartılmamalıdır.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
??

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
Yıllaarrrdır benle, vefa , sadakat, dostluk, aidiyet hepsinib vücut bulmuş hali. Ne kadar sinirlensemde beni 2 saniyede pamuk gibi yapıyor, diğer yarım desem yeridir. Bi türlü kırmızı olamadı ama gönlümüzün kırmzısı:p bu arada seni mod ekleyeyim dediğim zamanda eklenseydi ki nerden baksan en az 10 yıl oluyor, şimdiye kadar olurdu zaten:))