• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sıfırdan Css Dersleri - Css ile Renk ve Metin İşlemleri

yasininprofili

MFC Üyesi
Konular
24
MFC Puanı
520
Merhaba arkadaşlar sıfırdan html ve css derslerinde bugün css ile renk değiştirme ve css ile metin işlemlerini göstermeye çalıştım umarım faydalı olur.

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bu konulara merakı olanlar için güzel video eline sağlık.

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Css ve html ın ucu çok açik ve keyifli bir konu aslında. Merak edip zamanı olanlar için mütiş bir uğraş ve iş kapısı aynı zamanda. Benden geçmiş. Bir ara Pylton mu öğrensem dedim ama kaldı öylece.

Kombaba

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
820
Bir zamanlar baya sarmıştım CSS HTML derslerine eğitimlerine, sürekli bir şeyler yapıyordum deneme yanılma yoluyla menüler borderlar vs çok eğlenceli ve öğrenmesi çokta zor değil biraz üstüne düştüğünüzde başarabileceğinizi düşünüyorum fakat çok fazla ilerleyemeden bıraktım heralde unutmuşumdur. Teşekkürler rehber için 😊