• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sistemim Fs 22 Kaldırır mı?

Konular
16
MFC Puanı
150
Yükleme yapıldıktan sonra yazılımı bir kez Yönetici olarak çalıştır.Yazılım kendisini Windows Bildirim alanında çalışacak şekilde dizayn ediyor.

Yazılımı çalıştırdıktan sonra "Tanıla" butonuna bas...Bu senin sistemini Oyunlara göre kayıt defterinden optimize edecek, sonra sistemi yeniden başlat , sonra tekrar yazılımı normal başlat ve Yapılandır seçeneğinden arkaplan hizmet ve işlemleri tek tek işaretle , sonra geri geri gel, ortadaki büyük butona bas(Güçlendir)...Çok şaşıracaksın.....!!!
tamamdır çok sağolun çok teşekkürler

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Teşekkürler, güçlendir vs. felan dedim, Fs 22 kaldırdığına felan bakabiliyor muyuz?
GameBooster 3.5 Beta-3.png

MEGANOT :

Eğer oynadığın oyun çevrimdışı ise, kullanıdığın antivirüs'ü ve Windows Defender'ı devredışı bırak ki yüksek FPS değeri alabilesin.Eğer oyun online ise, antivirüs yazılımı devre'de , Windows Defender ise devredışı olsun. (Windows Defender her işleme karışıyor ve sistemi darboğaza sürüklüyor)

Konular
16
MFC Puanı
150
Ekli dosyayı görüntüle 16676

MEGANOT :

Eğer oynadığın oyun çevrimdışı ise, kullanıdığın antivirüs'ü ve Windows Defender'ı devredışı bırak ki yüksek FPS değeri alabilesin.Eğer oyun online ise, antivirüs yazılımı devre'de , Windows Defender ise devredışı olsun. (Windows Defender her işleme karışıyor ve sistemi darboğaza sürüklüyor)
Oyunu Daha yüklemedi ama, Mavi ekran hatası veren oyunu tekrar yüklüyorum, oyun çevrımdışı ve windows defendırı asla ben tercih etmiyorum (bence) biraz ram yiyor, bu arada bir dosya vardı 'disable defendır' diye youtube'de windows defendır kalıcı kapatma videosun da görebilirsin dosyayı, o dosyadan windows defendırı tamamen kapattığım da mavi ekran hatası ortaya çıkmıştı

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Oyunu Daha yüklemedi ama, Mavi ekran hatası veren oyunu tekrar yüklüyorum, oyun çevrımdışı ve windows defendırı asla ben tercih etmiyorum (bence) biraz ram yiyor, bu arada bir dosya vardı 'disable defendır' diye youtube'de windows defendır kalıcı kapatma videosun da görebilirsin dosyayı, o dosyadan windows defendırı tamamen kapattığım da mavi ekran hatası ortaya çıkmıştı
O zaman şunu kullan defender'da (yıllardır kullanırım - %100 Yerli Malı Türk Yazılımı)

Defender.png

Bu konu tarafımdan, çok önce^'den açılmıştı.Burada Windows Defender Control isimli portable yazılımı ara bul ve indir ve de kullan.İşini inanılmaz kolaylaştırıyor.Ayrıca diğer altın değerindeki yazılımları da incele.....Mutlaka işinine yarayacak yazılımlar karşına çıkacaktır.

Son düzenleme:
Konular
16
MFC Puanı
150
O zaman şunu kullan defender'da (yıllardır kullanırım - %100 Yerli Malı Türk Yazılımı)

Bu konu tarafımdan, çok önce^'den açılmıştı.Burada Windows Defender Control isimli portable yazılımı ara bul ve indir ve de kullan.İşini inanılmaz kolaylaştırıyor.Ayrıca diğer altın değerindeki yazılımları da incele.....Mutlaka işinine yarayacak yazılımlar karşına çıkacaktır.
Tamamdır çok sağolun çok teşekkürler

Konular
16
MFC Puanı
150
Doğru yere (forum'a ) üye oldun, bu senin kendi şansın....!!! :)
Üstad bu sefer de oyuna girdikten 10-15 dk sonra ekrana gökkuşağı renklerinde bir şeyler geliyor, sonra oyun kapanıyor, ekran kartı sürücüsünü güncelleştirince geçiyor fakat bu sefer de oyun kasıyor, (acaba ısınıyor diye mi oluyor, ısısı da çok değil)

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Üstad bu sefer de oyuna girdikten 10-15 dk sonra ekrana gökkuşağı renklerinde bir şeyler geliyor, sonra oyun kapanıyor, ekran kartı sürücüsünü güncelleştirince geçiyor fakat bu sefer de oyun kasıyor, (acaba ısınıyor diye mi oluyor, ısısı da çok değil)
Oyunun ekran kartı ayarlarını minimum seviyeye getir.Isınma olayı, donanımsal'dır.Sistemini teknik bir servise göster ve "TERMAL" macununun (işlemci üzerinde bulunur) yenilenmesini iste....