• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

six guns kocaman bir offline oynanabilen android yakin rpg turu fps ile karisik oyun

GokhanAkol

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
150
oyun guzel amacda guzel nitekim amaci sevuye atlamak ve servera bagli olmkada gerekmiyor. silahlari ve kiyafwtleri ediniyorsunuz tum gorevlerin 50 seviyesi var. kasabada atda alabiliyorsunuz. andoird oyunu pcdede var sanirim.

andoroi 4 ve uzeri calisiyor 1ghz cpu ve 1 gb ram vede 700mb alan yeterli magazada ucretsiz.

agaclardan elma toplamayi bulamadim baska sorunu yok gibi, oyunu bitirdim.

oyun stratejisi ariyorsaniz once girisi gecin rehineleri kurtar bolumune girmeyin jama jama bolumunu bulun atla gezin bulursunuz 2 bolum var jama arizonada, ilerleyebildiginiz kadar ilerleyin ve bir magnum alin rozetlerle daha sonra haritadaki diger yere kasabaya gecin giristen saga asagi inin kopruden gecin magara tunelden gecince solda 2. bina atis talimini bulun etkinse buradada ilerleyin ve cikiyorsa bomba takildiginiz yerden sonra el bombasi kullanin at ve silah alip kanun kacaklari kampini bulun ve 50 kereye kadar bitirin. bitirirseniz her bolum giderek zorlasir sadece silahsizlar gelecektir ve ne zaman para ve tecrube gerekse artik bu kamptan alabilirsiniz simdi oyunun konusuna gore haritadaki gta gibi gorevlere gidebilirsiniz gpsde var.yolu gosteriyor. bir makinali tufek alin ve el topu cifte silahlarida alirsaniz zorlanmadan tum bolumleri gecersiniz. ben bitirdim guzel oyun. tabi tum bolumleri son seviy bitirmedim uzun surer bu yillar bile surebilir konusunu bitirdim.

Gökhan

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-09_075421.jpg
    Screenshot_2022-01-09_075421.jpg
    117.6 KB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_2022-01-09_081833.jpg
    Screenshot_2022-01-09_081833.jpg
    189.5 KB · Görüntüleme: 1