• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Siyah Noktanız mı Var ?

Konular
2,315
MFC Puanı
1,680
Siyah noktalarla mücadele ve günlük cilt bakımı için evde uygulayabileceğimiz pratik önerileriniz var mı? Cildim karma.

Bir tatlı kaşığı mısır unu, bir tatlı kaşığı kil tozu 2 damla suyla karıştırılır. Bu karışım herhangi bir el kremiyle karıştırılarak yüze sürülür. Hiç beklemeden çok çok hafif masajlarla yüz oğulur. Yüzünüzdeki ölü deri temizlendikten sonra papatyayla yüzünüze buhar banyosu yaptırın. Peeling ve buhar banyosundan sonra cilt tamamen temizlenmiştir ve siyah noktalar yüzeye çıkmıştır.

Temiz bir bez yada peçeteyi parmağınıza dolayıp çok bastırmadan siyah noktaları çıkarabilirsiniz. Bu konuyla ilgili çok çeşitli formülleri yakında çıkacak olan "Doğadan Gelen Güzellik" kitabımda bulabileceksiniz.

Sayın Suna Dumankaya,
Hepatit B taşıyıcısıyım acaba bu hastalık için verdiğiniz bitkisel ilaç faydası olurmu, taşıyıcılığımı yok eder mi? Bu ilacı nasıl temin edebilirim? Teşekkürler.

Benim yaptığım ürün gerçek Anzer balına doğal gıdalar ve bitkilerin karışımından müteşekkil. Bu ürün tüm vücudunuzun direncini artırır ve vücutta problemli olan bölgeleri onarır. Zaten gerçek Anzer balı tek başına birçok hastalıkları tedavi ediyor. Ben bir de bu bala doğal gıdalar ve bitkiler karıştırarak etkisini daha da artırıyorum. Belli bir zaman sonra kanda antikor oluşmasını sağlıyor. Antikor oluştuğunda da zaten aşılanmış gibi oluyorsunuz. Ben de Hepatit B hastalığı geçirdim ve bu ürünle iyileştim. Geçmiş olsun...

Erkeklerde meydana gelen, genellikle
gençlerde başlıyor prostatitis yani iltihabi prostat hastalığına ne yapabiliriz.

Önce 1 hafta süreyle vücudu detoxlamak gerekir. Sonra 50''şer gram ısırgan tohumu, civan perçemi ve polen''i yarım kilo çok iyi bir balla karıştıracaksınız. Sabah akşam bir çorba kaşığı yiyeceksiniz. Bu karışım vücuttaki tüm iltihap odaklarını kurutan bir karışımdır. Vücudu detoxlamak için bol miktarda çiğ sebze ve meyva suları içeceksiniz.