• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Sizce başlangıçta ne konuşmalıyım ve devamını nasıl getirmeliyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Birisi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Uzun bir müddet YouTube'da araştırdım orada aradığım konuya dair pek bir bilgi bulamadım ve blog sitelerinde de bulamadım. Araştırdığım konu şu; görücü usulü ile bir kızla tanışma fırsatı buldum:) Sağolsun telefon numarasını birisi aracılığıyla gönderdi ama şöyle bir sorunum var ki bu kızla başlangıçta ne konuşmalıyım Hangi sorular sormalıyım ve devamını nasıl getirebilirim yardımınıza ihtiyacım.

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Önce selam verip, sona hal hatır sorulur, zaten sonrası konu konuyu açıyor

eiSy

Emektar Üye
Konular
1,067
MFC Puanı
37,500
Kocaman aklı başında insanlarsınız nasıl konuşup sohbet etmeyi de bilmiyorsanız yani diyecek bir şey yok

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Uzun bir müddet YouTube'da araştırdım orada aradığım konuya dair pek bir bilgi bulamadım ve blog sitelerinde de bulamadım. Araştırdığım konu şu; görücü usulü ile bir kızla tanışma fırsatı buldum:) Sağolsun telefon numarasını birisi aracılığıyla gönderdi ama şöyle bir sorunum var ki bu kızla başlangıçta ne konuşmalıyım Hangi sorular sormalıyım ve devamını nasıl getirebilirim yardımınıza ihtiyacım.
O zaman sen daha evliliğe hazır değilsin.Eğer evliliğe hazır olsaydın, bu yukarıdaki metni yazacağına, şimdi eşin olacak hanımla bir akşam yemeğine çıkar, konuşulacak olan (evliliğe nasıl bakıyorsun, kendini hazır hissediyormusun,nerelisin, gibi giriş konuları ile karşındaki kişiyi tanımaya çalışırdın.)mevzuular konuşulur olurdu.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Akışına bırak :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...