• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sizler İçin Muhteşem Ufo Görüntüleri Ufo Sightings

Konular
788
MFC Puanı
4,380
Dünyanın dört bir yanından yıllardır varlığı tartışmalı olan ufo görüntüleri ufo sightings videosu. Uzaylılar var mı? Ufo lar gerçek mi? 2019 ve 2020 yıllarına ait amatör çekimlerden oluşan bu videolarda bu sorular halen tam cevap bulamasa da gerçekten çok ilginç görüntüler.

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Şu UFO'lar bir bana görünmedi arkadaş....! Hatta kaçırılıyım diye çok bekledim gökyüzünü ama ne gelen var ne giden. (kaçırılmam'daki amaç, bedava dünyaları, galaksileri gezme /öğrenme arzusu ha bir de uzaylı hatun aldık mı? değmeyin keyfime.....! :) )

Konular
788
MFC Puanı
4,380
Kimbilir belki de kaçırıldın hatırlamıyorsun:)

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,880
Şu UFO'lar bir bana görünmedi arkadaş....! Hatta kaçırılıyım diye çok bekledim gökyüzünü ama ne gelen var ne giden. (kaçırılmam'daki amaç, bedava dünyaları, galaksileri gezme /öğrenme arzusu ha bir de uzaylı hatun aldık mı? değmeyin keyfime.....! :) )
Uzaylı yenge güzel olurmuş :D uzay yemekleri yerdiniz bol bol :D