• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Smiley Kullanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Sürekli telefondan kullandığım için editörden gülümsemeleri seçmek zor oluyor. Belirli bir kısıtlama var mı bilmiyorum ama klavyemdeki gülümseleri editör de kullanamıyorum. Telefondan seçtiğim gülümsemeleri kullanmak hem kolay olacaktır hem de yazılara daha çok renk katacaktır diye düşünüyorum.

@Pisadam

Son düzenleme:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sürekli telefondan kullandığım için editörden gülümsemeleri seçmek zor oluyor. Belirli bir kısıtlama var mı bilmiyorum ama klavyemdeki gülümseleri editör de kullanamıyorum. Telefondan seçtiğim gülümsemeleri kullanmak hem kolay olacaktır hem de yazılara daha çok renk katacaktır diye düşünüyorum.

@Pisadam

Merhaba,
Forum sitemizde bulunan bütün emojilerin bir kod karşılığı vardır. Sizin telefon klavyesinde bulunan emojilerinin kod karşılığı forumda yoksa gözükmez ve kullanamazsınız.

Kerem

MFC Üyesi
Konular
27
MFC Puanı
3,780
Farklı xenforo ya da farlı tabanlı forumlarda da üyeliğim var, onlarda kullanabildiğim için yazmıştım ama sorun edilecek bişey değil tabiki.

Son düzenleme:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Farklı xenforo ya da farlı tabanlı forumlarda da üyeliğim var, onlarda kullanabildiğim için yazmıştım ama sorun edilecek bişey değil tabiki.

XenForo tabanlı sitelerden bir örnek göstererek bana özelden yazar mısın @Kerem bir eklenti ile yapılıyor olabilir. Çünkü defaultta dediğim gibi kod karşılığı gerekli ki kendim denedim bir çok smiley'i kabul ederken kod karşılığı olmayanları kabul etmiyor. Örnek üzerinden çözüme kavuşturabilirim konuyu.

_bigguy_

Süper Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
22
MFC Puanı
41,110
Sorun düzeldi ellerinize sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...