• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları 2021! MEBBİS öğretmenlik mülakat sonuçları sorgulamak için tıkla

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları bugün açıklandı. Mülakatı kazanan öğretmenler tercih işlemlerine başlayacak. İşte MEBBİS giriş ile sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları sorgulama ekranı.

Sözleşmeli öğretmenlik mülakat sonuçları açıklandı! Binlerce öğretmen mülakat sonuçlarının Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanacağı günü bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığı mülakat sonuçlarını açıkladı. MEB 2021 öğretmen atama takviminde detaylar yer alıyor...

2021 SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı 2021 öğretmen atama takviminde, sözleşmeli mülakat sonuçlarının 8 Temmuz 2021 tarihinde açıklanacağına yer vermişti. Sonuçlar e-devlet üzerinden açıklandı.

Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri 1-6 Eylül 2021 tarihleri arasında alınacak.

Sözleşmeli öğretmenlik atama sonuçları 8 Eylül 2021 tarihinde açıklanacak.

MEBBİS ya da e-Devlet üzerinden giriş yapılarak sonuçlar öğrenebilecek. Sözleşmeli Öğretmenlik mülakat sonuçları için aşağıdaki linke tıklayınız.

MÜLAKAT SONUÇLARI E-DEVLET

ATAMA TERCİHLERİ NASIL YAPILACAK?

Sözlü sınavda başarılı olanların atamaları, tercihleri de dikkate alınarak sözlü sınav puanı üstünlüğüne göre elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Sözlü sınav puanının eşitliği halinde KPSS puan üstünlüğü dikkate alınır; eşitliğin devamı durumunda diploma tarihi itibariyle önce mezun olmuş olana, bunun aynı olması halinde yaşı büyük olana, eşitliğin bozulmaması durumunda ise sınav sonucu yeni açıklanan adaya öncelik tanınır

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Atanabildin mi sen onu söyle ?

Laf taşımaktan atanabildiysen ne mutlu ?