• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sohbet.Net / #Mekan Kanal Founderi Cenk ile Röportaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
756
MFC Puanı
210
<Alcatraz> Cenk, merhaba.
<Cenk> Merhaba Alcatraz.
<Alcatraz> Öncelikle röportaj teklifimizi kırmadığın ve aramızda olduğun için teşekkür ederim. Nasılsın?
<Cenk> Bende teşekkür ederim röportaj`a layik gördünüz tanımak istediğiniz için
<Cenk> tşk ederim iyiyim siz ?
<Alcatraz> Bizlerde iyiyiz, teşekkürler.

<Alcatraz> MegaForum.Com olarak röportajlarımızı sadece sunucu ve forum yöneticilerimiz üzerinde yoğunlaştırmak yerine, her kesimden kullanıcılarımızı dinlemek ve tanıtmak amacındayız.
Bunun faydalı ve standardın dışında olacağını düşündük, tercih ilk olarak Mekan kanalı founderi olarak sizden yana oldu.
Global ve özel kanal sahipleri ile de röportajlarımızın süreceğini buradan bildirmek isterim.
<Cenk> tşk ederim umarim güzel bir söyleşi olur.
<Alcatraz> MegaForum.Com yetkililerimizden, forum Administrator'u Euphoria ile röportajınızı merakla bekliyorum. Kolay gelsin diyorum :) Buyrun Euphoria, söz sizde.
<Cenk> Ilk beni uygun gördüğünüz içinde ayrıca tşk ederim :)
<Euphoria> Tesekkür Ederim Alcatraz.

<Euphoria> Bizi kirmadigin icin size de tesekkür ederim Cenk, ilk soruma geciyorum hemen.
Bize Kendinden bahsedermisin biraz?
<Cenk> Merhaba Euphoria rica ederim tabi bahsedeyim.
İsmim cenk adanalıyım 29 yaşındayım .
<Euphoria> Hemseriyiz o halde seninle :)
<Cenk> Sevindim hemşeri çıktımıza adanalılar sıcak kanlı olur :)
<Euphoria> Kesinlikle :)

<Euphoria> Pekala IRC ile nasıl tanıstınız?
<Cenk> IRC ile tanışmam sene 2000 2001 yıllarında oldu, cafeye gitmişdim ozamanlar adanaya özgü sunucu vardı ismini vermeyeyim, mahalledeki int cafeye gittiğimde tüm cafedekiler o sunucuya giriyordu bu şekil başladım :)
<Euphoria> Uzun senelerden beri bu Alemdesiniz o halde.
<Cenk> Evet baya oldu mIRC IRC başlayalı.

<Euphoria> Ne zamandir buradasınız, yani Sohbet.Net'de?
<Cenk> Sohbet.Net'e gelince ZaiL, Mehmet abinin Zurna.Net sahibiyken orda takıldım.
5 6 Yıl oluyor burayada geleli.
<Euphoria> Uzun bi zaman olmus.

<Euphoria> Cenk, Sohbet.Net'dekimdir peki? Buraya gelince ne yapar, nerelere takilir, kimlerle konusur?
<Cenk> Ben çeşiti görevlerde bulundum. Yeri geldi userdim, yeri geldi Founderdim, yeri geldi yasaklandım :)
Nick olarak gördüğüm bildigim eski kişilerle konusurum genelde tanıdıgım bildiğim kişilerle güler eglenir çıkarım.
Şuan içinde #Mekan kanalı founderiyim, kanalımda eski dostlarla makara yapar takılırım :)
Ben şakacı insanim şaka yapmayı severim, tabi ki yakın hissettiğim kişler var cogu burda, cogu bıraktı kimi evlendi vs..

<Euphoria> O zaman söyle soralim, uzun senelerin verdigi tecrübeler ile kendine burada yakin hissetigin insanlar mutlaka vardir
Onlarin senin hakkindaki düsünceleri nedir veya ne düsünürler ?
<Cenk> Olumsuz düşüneceklerini sanmıyorum genelde herkez beni tanır olumsuz düşünen illaki vardır ama cogunlukla hakkımda iyi düşünenler var benimde aynı şekil.

<Euphoria> Mekan kanalının Founderligini yapiyorsunuz suan. Mekan kanali hakkinda bilgi verirmisiniz? Kanalınızın MegaForum.com'a ilgisi ne yönde?
<Cenk> #Mekan kanalı hakkında, benim için değerli bi kanaldır.
Eski arkadaşlarımı davet edip, sohbete takıldıgımız bir kanaldır, coğu insanin hoşuna gittiği bir kanaldır.
MegaForum.Com'a gelince, #Mekan kanalının tanıtımını 1 hafta olmuyor sanırım forumda paylaştım. Web veya Forum pek rehabet görmüyor, mIRC ayrı bir tutku, Forum işi ayrı.
Teşvikle her iki yerde iyi yerlerde olur inş :)
<Euphoria> Olur, Olacak insallah :)

<Euphoria> Cenk size röportaj önerisi geldiginde sasirdiniz mi? Böyle bir öneri bekliyor muydunuz? Megaforum'un global kanallara yönelik bu calismasini nasil karsiliyorsunuz ?
<Cenk> Vallahi şaşırdım, ne yalan söleyim ve memnum oldum tabi. Genelde Admin, Oper veya Üst Yönetimde olan kişilerle yapılıyordu. Güzel bir düşünce Eski kullanıcılarlada yapılabilir.
Yeniliklere açık olmak gerek bazen, alışılmışın dışında oldumu güzel hoş oluyor, tabi.
<Euphoria> Genellikle Admin, Operler veya üst yönetimden olan kisilerle bu tarz röportajlarin yapildigi dogrudur. Biz bu Genellemenin biraz disina cikmak istedik. Baska bir bakis acisi, baska bir görüntü katmak istedik.
Adminlerimiz, Operlerimiz veya Yönetimde emegi gecen arkadaslarimiz kadar User'lerimizde önemlidir bizim icin :)
<Cenk> Tabi, yönetimi var eden kişiler Userler, Funderler, Oplar veya Soplardır. Çok güzel düşünmüşsünüz tebrik ederim, IRCe ve Foruma teşvikler olmalı.

<Euphoria> Forum ile ilgili 2 3 Sorum daha olacak ondan sonra biraz da Reel Cenki taniyalim istiyoruz.

<Euphoria> Cenk, MegaForum.Com Etkinliklerini nasil buluyorsunuz? Ne kadar sıklık ile Takip ediyorsunuz ve en cok hangi bölümü begenirsiniz?
<Cenk> Şuana kadar Forum yönetimine çok kişi geldi ve gitti, takip ettim, en başarılı bulduğum şuanki forum yönetimidir. Bunu belirtmek isterim.
Ben ara sıra göz gezdiriyorum, tabi fırsat buldukca başdan aşşagıya tüm kategorileri. Önce eskiydi, güncellenmiş baştan aşşagıya tüm bölümler, ayrım yapamıyorum :)
Hepsi güzel gayet hoş bölümler, emeği geçenlerede ayrıca tşk ederim.
<Euphoria> Bu güzel düsünceleriniz icin biz size tesekkür ederiz. Büyük bir özveri ile calisiyoruz Ekibimiz ile. Emeklerimizi bu hos cümleler ile ifade edilmesi bizim icin cok önemli, tekrardan tesekkürlerimizi sunuyorum MegaForum.com Ekibi olarak
<Cenk> Rica ederim :)

<Euphoria> Uzun senelerdir buradasiniz. Size Sohbet.Net'in enlerini sormak istiyoruz. En iyi yöneticisi, en sevilen kullanicisi, en basarili kanal founderi, en iyi helperi veya eklemek istediginiz baska alanlar veya kisiler var ise ekleyebilirsiniz ?
<Cenk> Sohbet.Net Enleri Dedicated, Ircpolice, Mylife, Anathema ve Boran dır. En iyi Yöneticilerde bu kişilerdir.
Helpmasterde Black fenomendir :)
En sevilen kullanici Ela rumuzlu kişidir, Lady founderi :)
En başarılı kanal sahibi benim, bencillik yapim ve Efsane dir :)
Ve founderlerde #Forum founderi olarak Alcatraz hızli bi çıkış yakaladı, forum kanalını uzun bir süreden sonra bu kadar canlı tutbilen nadir kişilerden biri oldu.
OMeR abiyide unutmayalm oda eski #Turkey kanal sahibi dir cana yakındır.
<Euphoria> #Forum kanalımız kendine cok cabuk geldi. Bunda Alcatrazın cok büyük emegi vardır ve OMeR Abi konusunda cok hakklisiniz, cok cana yakin bir insan, nesesi sohbeti cok hos :)

<Euphoria> Cenk birazda sizi Reel yönünüzden taniyalim diyoruz. Bos bir gününü Cenk nasil degerlendirir ?
<Cenk> Boş ve izinli zamanlarımda genelde pc'de ve dişarda arkadaşlarla geçiririm, Adanada turlarız bilindik mekanları, bilirsiniz adanalı oldugunuz için, nadir gezilecek yerleri onun dişinda spor aktiviteleri vs. vs. bunlardır :)

<Euphoria> Spor aktivitesi demisken, malum ülkemizde Futbol cok yayingindir. Bir Adanali olarak Turuncu mu dersiniz Simsekler mi ?
<Cenk> Kesinlikle Adana turuncudur derim, Turbeyler Grubu Semt Temsilciliğide yapıyorum, toplanıp deplasmanlar gitmek keyifli oluyor :)
<Euphoria> Kesinlikle cok hakklsiniz :)

<Euphoria> Peki Takimimizi 4 Büyüklerden sececek olursak, hangi takimimiz yatiyor Gönlünüzde ?
<Cenk> Tabiki Galatasaray derim 4 büyüklerdede :)
<Euphoria> En Dogru Karari vermis bulunuyorsunuz Cenk, Galatasaraylilar olarak Alcatraz ve Ben de tebrik ediyoruz sizi :)
<Cenk> Bende sizi, yani aklın yolu 1 :p
<Euphoria> Cok dogru bir söz :)
<Cenk> Farklı takımlı olan kişiler bundan sonrasını okumayabilirler :)
<Euphoria> Öyle bir kaygimiz yok, Okuyacaklarina eminiz :)
<Cenk> onlarada saygımız sonsuz tabi.
<Euphoria> Elbet de öyle
<Cenk> Centilmenlik önemli, bence.

<Euphoria> Peki, Cenk biraz da seni yönlerin ile tanimak istiyoruz. Begendiklerin begenmediklerin, sevdiklerin veya sevmediklerin ile ?
<Cenk> Begendiklerim, güzel olan herşeyi begenirim, ön yargım yoktur tabi. Begenmediklerim kıskançlıklardır çekememezlikdir. Sevdiklerim ailemdir ve onlarla vakit geçirmektir. Kolay kolay bir şeyi begenmemezlik etmem, hakkı neyse odur :)
Uzun uzun sıralamak istemedim okuyanlar açısından, özetle bunları söyleyebilirim.
<Euphoria> Insanin sevdikleri ailesi ve arkadaslari ve dostlari cok önemlidir, cogu zamani da onlara harciyor.Sevdigimiz kadar da kiziyoruz zaman zaman ..
<Cenk> Tabi doğanın kanunu hergün iyi geçinemiyoruz

<Euphoria> Sizi en cok ne kizdiriyor, bas edebiliyormusunuz?
<Cenk> İstedigimiz gibi gitmeyen şeylerde oluyor. Beni en çok kızdıran, kişinin farklı bir karaktere bürünmesidir. İnsan neyse o olmalı, değişmemelidir. Makam ve mevki bir yere gelmiş olsa bile, bir yerden sonra yalan tabi ki. Zaman zaman bas ediyor, bazen de edemiyoruz malesef :)

<Euphoria> Birazda size hayalleriniz ile ilgili 1 2 soru soralim.

<Euphoria> Cenk'in en büyük hayali nedir? Gerceklesti mi?
<Cenk> Hayalim iş hayatım da "Rent a car" araba kiralama düşünüyordum ve hayal ediyordum, kendime ait bir ofis veya mekan, gerçekleşti. Gerçeklenmemiş olan ise Evlilik, Çoluk çoçuk vs. aşk oldu. Kısmet bakalım :)
<Euphoria> Is hayatiniz ile ilgili tebrik etmek isterim sizi, Güzel islere imza atmaniz dilegi ile.
Evlilik, Aile kurmak, Ask'ta biraz da nasip kismet isleri sanirim, acele etmemek gerekiyor bu konuda der büyüklerimiz
<Cenk> Kesinlikle öyle. Dogru zaman da dogru kişiyi bulmak en önemlisi.

<Euphoria> Insan Hayati malum, hep bir acele, bir endise icindeyiz, biseylere yetismeye calisiyoruz. Diger bir sorum ise yalan söylermisiniz? Beyaz yalan'a bas vururmusunuz?
<Cenk> Beyaz yalanlar herkes söyleyebiliyor, malesef ben hiç yalan söylemedim diyen yalan konuşmuş olur bence :) Ama genelde neyse onu oldugu gibi anlatmaktan, nasıl gelişmişse o şekilde aktarmayi tercih ediyorum.

<Euphoria> sirada ki soruya gecelim o zaman
<Cenk> Mahşallah, geçelim tabi :)

<Euphoria> Biraz da Vizyonunuza bir bakis acisi sunalim, diyorum. Bir Hayvan secme durumunda kalsaydiniz, hangisini secerdiniz ve hangi yönü size benzerdir ?
<Cenk> Hayvanları sevmeyen insanlarıda sevmez. Ayrım yapmadan her canlı varlıkları severim. Besledigimiz bir kedimizde vardı evmizde. Nankör derler toplumda Kedilere, bence alakası yoktur.
İnsan kadar nankörünü, bahsettikleri kedilerde bile görmedim şahsen. Köpegin sadık olması yönünü tercih ederim :)
<Euphoria> Cok güzel bir cevap :)
<Cenk> Cünkü sahibi ölünce, 3 gün başından kalkmıyor, yemiyor, içmiyor, öylece duruyor. Hangi insan yapar ?
<Euphoria> Cok hakklisiniz. Annelerimizi unutmamak gerekiyor :)
<Cenk> Tabi Anne kutsaldir. Annenin yeri herkes de farklı.

<Euphoria> Cenk Röportijimizi sonlandirmadan, tekrar sormak isterim size, eklemek istediginiz bisey var mi buradan MegaForum.com kullanicilarina?
<Cenk> Öncelikle teşekkür ederim günlerdir çalışmalarınızdan, hazırlıklarınızdan dolayı sizi. Inş Forum Yönetimi olarak istediğiniz yerlere ulaşırsınız. MegaForum.Com Kullanıcılarına da selam söylüyorum, sizin gibi değerli insanları kırmayıp üstlerine düşen görevleri yapmalarıdır.
#Mekan kanalı olarak yanınızdayiz herzaman tşk ederim :)

<Euphoria & Alcatraz> Cenk bizi kirmayip röportaj teklifimizi kabul ettiginiz icin tesekkür ederiz. #Mekan Kanali icin de herseyin en iyisini ve en güzelini diliyorum, tabi en basta size de.

Konular
756
MFC Puanı
210
Kendi Adima tekrar tesekkür ediyorum, bizi kirmadigin icin. Ve ayriyetten sabrin icin cok tesekkürler :p Asagi yukari 1,5 Saatlik bir Röportajimiz oldu :) Gayet keyifli ve hostu, tesekkürler .

Konular
10
MFC Puanı
0
bende tşk ederim benim içinde aynı şekil keyifliydi :)

Konular
227
MFC Puanı
540
tesekurler cenk katılıminiz için Euphoria ve Alcatraz çok güzel olmus emeğinize yureginize sağlık ...

Foo

Konular
7
MFC Puanı
60
cok guzel olmus, tesekkurler.

Black

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Euphoria ve Cenk arkadaşlar ikinizi de tebrik ederim gerçekten güzel bir röportaj olmuş, emeğinize sağlık. Ayrıyeten forum ekibini de başarılarından dolayı takdir etmek lazım. Kolay gelsin hepinize başarılar dilerim.

Konular
756
MFC Puanı
210
Euphoria ve Cenk arkadaşlar ikinizi de tebrik ederim gerçekten güzel bir röportaj olmuş, emeğinize sağlık. Ayrıyeten forum ekibini de başarılarından dolayı takdir etmek lazım. Kolay gelsin hepinize başarılar dilerim.

Güzel sözlerin ve dileklerin icin, tsk ediyorum ve ayriyetten her ne kadar #Forum kanalinda bizi yalniz birakmazken burada da MegaForum,com Ailesine sende hosgeldin Black :)

Konular
625
MFC Puanı
10
Keyifli bir röportaj olmuş. teşekkürler. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...