• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sohbet.Net Yönetimde Altın Fırsat !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vioLeta

Özel Üye
Konular
946
MFC Puanı
540
Merhaba Değerli Arkadaşlar..

Günümüzde pek çok sitede makaleler yayınlanıyor. Hepinizin ilgisini çektiğini düşünüyorum. Kimi zaman okumak, bir şeyler öğrenmek ya da okurken tebessüm etmeye ihtiyaç duyarız.

..Ve düşünüyorum ki çoğunuz kendisi de bir şeyler yazar.
~ Tam da burada aklımıza Sohbet.Net gelmeli. Başarılı bir web ekibi ile hızla güzelleşen Sohbet.Net son zamanlarda yeni takım arkadaşlarına ihtiyaç duymaktadır.

Amaç alıntılar olmadan özgün bir şekilde makaleler yazmak kendi duyguları ve düşünceleri ile bir yazıya şekil vermek, güzelleştirmektir. Eminim ki bir çok kişi bu konuda kendisine güveniyordur.
(Burada neden özgünlük ön planda diye soracak olursanız; alıntı yapmak bir yere kadar olur duyguları sıradanlaştırır. Herkes her yerde aynı şeyi görmekten sıkılır. Farklı ve özel olmalıdır ki ilgi alabilsin. Bunu başarmak ise sizin ne kadar iyi ve kabiliyetli olduğunuzu gösterir.)

Sizde ben kendime güveniyor, bu işi yaparım diyorsanız doğru adrestesiniz.

- Makale yazarlığı haricinde Seo işlemlerine de ilgisi olup bakabilecek takım arkadaşları aranmaktadır.

~ Müracat ve detaylı bilgilendirme için www.sohbet.net adresi üzerinden #webmaster kanalı veya Cross nickli arkadaşımız ile iletişime geçebilirsiniz.

~ Web ekibimize katılıp başarılı olduğunuz takdirde sunucu yönetimine Oper olarak alınabilirsiniz.

Her şey sizin elinizde, size kalmış. Unutmayın ki bir şeyi yapmakta yıkmakta sizden geçer..

İgilenen herkesi bekleriz.

İyi Forumlar Dilerim.

www.sohbet.net

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Arkadaşlar özgün yazılarınızı hem duyurmuş hem de servarımıza renk katmış olursunuz bedavaya oper olmada bonusu daha ne olsun :)

Konular
0
MFC Puanı
10
Güzel bir çalışma olmuş bence de başarılar diliyorum arkadaşlara :)

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Vaktim olsa ben düşünüyorum ama.Ciddi vakit ayırmak gerekir. İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.Güzel bi ekip var ve sizde bu Güzel işe katkı sağlayabilirsiniz. ^-^

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
hocu nası verdiysen gazı.benim adım tatar süleyman ben bu işi yaparım diyesim geldi ama üşenirim ben uzun yazı yazmaya.
kolay gelsin heppinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...