• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sokakta yürürken size laf atıldığında söylenen en ilginç cümle neydi?

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Sokakta yürürken size laf atıldığında söylenen en ilginç cümle neydi?

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Sığara virsene Sığara :sigara

Gomis

MFC Üyesi
Konular
18
MFC Puanı
30
Bana hiç laf atılmadı ya la yeni fark ettim :D

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,670
Abi be sigaran var mı

Konular
0
MFC Puanı
10
Bana bi yerimi isiracagini soylemisti. Terbiyesizin biri.

h2o

MFC Üyesi
Konular
13
MFC Puanı
160
Hiç unutmam oyle arkadaşla işimiz vardı otoparktan arabayı çıkarıyordu bende bekliyordum yanımdan geçen bayan ' ay o ne bakış öyle ' demişti :D

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Hanfendi yol verir misin :D
Her yer yol adam bana yol ver diyor :D:D

• Haha
Tepkiler: Uur

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,170
Yani cümle sayılır mı bilmem ama saçımı iki yandan topuz yapmıştım. "PİSİ PİSİ" diye laf atıp önüme dikilmişti biri..

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,087
MFC Puanı
20,700
Ben hiçbir zaman karşı cinse laf atma terbiyesizliğini yapmadım ama bana laf atan karşı cins çok olmuştur.Mesela Cumhuriyet Üniversitesinde öğrenci iken, bir akşam üstü (2.Öğretim Olayı) bizim bölümün üst sınıflarından (Maden Müh. 4.sınıf) bir kızın önce beni kesip (tabii biz daha 1.sınıftayız) daha sonra istediği ilgiyi benden alamayacağınca "Yavrum Hepsi Senin Mi?" diyerek yanımdan kırıkta kırıkta uzaklaşmasını hatırladım.Tabii bu durumda ben tacize uğrayan bir mağdur olarak, sessiz kaldım bu duruma........

Charismax

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
1,990
kavgacı biri değilim uzun zamandırda etmedi bağcılarda yetiştim ben kötü bir huyumda yok lakin geçen sene olması lazım hanımla adanaları gömüyoruz çayır çimende açık hava .. bitti kalktık bi sigara yaktım 7 8 hatta 10 da olabilir abi sigaran varmı dediler var dedim de içecekseniz yok niye sordun falan derken veletin biri ağzımdaki sigarayı çekti.. ben temaslı şeyleri sevmem tahamülüm yoktur e bublar çocuk tabi . hanımda var.. hanım dedi neyse falan gidicez bi laf attı küfür :D la bide çocuk bunlar .. len dedim bak seni döverim falan bunların hepsinde bıçak var .. kendi kendime dedimki ya dedim bagcılarda olan ben bana yapılanlara bak falan. bi olay çıkacaktıda hala ufak çocuklar. allahtan akranım birisi geldide onu yığdıydım :) biraz naif dursamda serrtimdir onu yıgınca kafayı tam oturtunca zaten bebeler dağıldı.. ama laflar atıldı tabi sonra bizim semtte bize abileri geliyot ? bişi diycem konu laf atmaydı ben olayı anlatttım eksik birde ?