• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Son dakika: Koronavirüs'e yakalanan Nihat Hatipoğlu ile ilgili flaş açıklama

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150

Koronavirüse yakalandığını duyuran Nihat Hatipoğlu ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. Ağabeyi Ömer Vehbi Hatipoğlu kardeşinin son durumunu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bildirdi. Öte yandan, 'Sevgili dostlar. Evde karantinada olduğum odadan yazıyorum' diye sözlerine başlayan Hatipoğlu yaşadığı süreci anlattı. İşte Nihat Hatipoğlu ve Ömer Vehbi Hatipoğlu'nun açıklamaları.​

Ağabeyi Ömer Vehbi Hatipoğlu, Nihat Hatipoğlu'nun son durumunu sosyal medya hesabından açıkladı.​

Hatipoğlu, 'Sevgili dostlar kardeşler! Yoğun telefon ve mesajlar üzerine bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda kaldım. Nihat hocamız elhamdulillah iyidir. Evinde tedavisi devam etmektedir. Sizlere teşekkür ediyor ve dualarınızı talep ediyor. Allah hepinizden razı olsun' dedi.​

Öte yandan ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu son durumuyla ilgili flaş bir açıklamada bulundu.​

Sevgili dostlar. Evde karantinada olduğum odadan yazıyorum. Aslında çok dikkatli olmama rağmen koronaya yakalandım. Doktorların teşhisi böyle. Süreçle ilgili birkaç uyarıda bulunmak istiyorum en azından, belki size faydası olur.​

Dostlar. Lütfen işi ciddiye alın. Şakaya gelir yanı yok. Bende sıtma ve ateşle başladı. Sonra mafsal ağrıları bunu takip etti. Tabii bir de iştahsızlık. Bademciklerimdeki iltihaba yorduğum için danışarak antibiyotiğe başladım. Ama 8 gün geçmesine rağmen bir gram düzelme olmadı.​

5f4a1485554281237036bb65

Ağabeyi Ömer Vehbi Hatipoğlu, Nihat Hatipoğlu'nun son durumunu sosyal medya hesabından açıkladı.​

3
5f4a1485554281237036bb63

Hatipoğlu, 'Sevgili dostlar kardeşler! Yoğun telefon ve mesajlar üzerine bu bilgilendirmeyi yapmak zorunda kaldım. Nihat hocamız elhamdulillah iyidir. Evinde tedavisi devam etmektedir. Sizlere teşekkür ediyor ve dualarınızı talep ediyor. Allah hepinizden razı olsun' dedi​

4
5f475f74554287213041e4c6

Öte yandan ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu son durumuyla ilgili flaş bir açıklamada bulundu.
5f475f73554287213041e4c4

Sabah gazetesinde dünkü köşesinde Hatipoğlu şu ifadelere yer verdi;
5f475fd5554287213041e4ca

Sevgili dostlar. Evde karantinada olduğum odadan yazıyorum. Aslında çok dikkatli olmama rağmen koronaya yakalandım. Doktorların teşhisi böyle. Süreçle ilgili birkaç uyarıda bulunmak istiyorum en azından, belki size faydası olur.
5f475f74554287213041e4c8

Dostlar. Lütfen işi ciddiye alın. Şakaya gelir yanı yok. Bende sıtma ve ateşle başladı. Sonra mafsal ağrıları bunu takip etti. Tabii bir de iştahsızlık. Bademciklerimdeki iltihaba yorduğum için danışarak antibiyotiğe başladım. Ama 8 gün geçmesine rağmen bir gram düzelme olmadı​

8
5f48af455542851ba8b0ad0a

Özellikle 8. günden sonra sabahları berbat bir bulantı hissi başladı. Kusamıyorsunuz. Ama duramıyorsunuz da. Bu durumda "Hastaneye götürün" dedim. Daha önce yaptığım testler negatif olduğu için çok da telaşlanmamıştım. Hastahanede tomografiyi bile zor verdim. Zira bulantı devam etti. Sonra doktorum geldi ve "Koronasınız" dediler. Akabinde 5 günlük Sağlık Bakanlığı'nın öngördüğü ilaçları kullandım. Bugün biraz düzeldim. En azından biraz yemek yedim. Rabbimden bana da bütün hastalara da şifa dilerim.​

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
adam virüs falan dinlemedi olacağı buydu. Para hırsı insanı ne hale getiriyor yazık :D
Git evinde otur be amcam yeea:D

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Hiç sevmem din tüccarı bu şarlatanı. islam’la alakası olmayan bir Allah düşmanı.. Şirk pisliğine batmış bir yalancı.. Oğlu da babasının iğrenç bir kopyası, yalnız birisini severkende eleştirirken de ölçülü olmalıyız.

Yine de hakkında yapılan kötü yorumlar üzücü..Twitter da yazılanlar falan.. Ne olursa olsun hasta birisi ve hastalığa sevinilmez. İsterse tamamen zıt görüşlü olsun.. Tüm hastaların iyileşmesi dileğiyle..

Ne kadar samimiyetsiz bir riyakar ve her haliyle nifak kokan birisi olsa da kendisi ve oğlu nihayetinde o da bir canlı.. En kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle.. Kimse hastalandı diye sevinmem. Geçmiş olsun..Umarım iyileşir.. Cezasını bu şekilde bulmasını istemem.