Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SongArc Oyunu 4.0 Sürümüne Yükseldi

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Windows Phone platformunda 2 milyon indirilmeye kadar ulaşan popüler SongArc oyunu az önce Windows Phone platformu için güncelleme aldı.

Gelen güncelleme ile uygulamanın sürümü 4.0 olurken , uygulama aynı zamanda da Android ve IOS platformu için yayınlandı.Mağazaya geldiği günden beri oldukça iyi güncelleme alan uygulama,aldığı her güncelleme ile kusursuz hale geliyor.

SongArc ekibi 4.0 sürümü ile ilgili şu açıklamaları yaptı :

” Bu sürümde, Kullanıcı ara yüzünü tamamı ile yeniledik ve kusursuz hale getirdik.Fakat bunların ötesinde bizlerin yaptığı en önemli şey ise 7 grup ile çalışmamızdır.Müzik seçeneklerini çoğalttık ve sadece rock,jazz değil country,rockabilly,elektro-dans,ska gibi türleri de ekledik.Şundan eminiz ki artık herkes sevdiği müzik türünü çalabilecek. ”

2 milyon indirilmeye ulaşan bu güzel oyunu aşağıdaki QR koduna tıklayarak güncellemesini yapabilir ve eğer sahip değilseniz de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.( 512 MB Ram desteği vardır ) .
 
Üst Alt