• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Sosyal paylaşım sitelerini az/hiç kullanmamak

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Ben sosyal paylaşım sitelerinin ne kadar az kullanılırsa o kadar iyi olduğunu düşünenlerdenim.
Hatta eğer mümkünse hiç üyeliğinin olmamasın çok daha iyi olacağını, insanın huzurunu arttıracağını ve daha güzel yaşayacağını düşünüyorum.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Bende ne instagram, ne Twitter, ne de facebook kullanıyorum.
Belki bunun dezavantajını bazen yaşasamda genel olarak gerçekten bunun daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
Ancak yanlış anlaşılmak istemem..
Kullanan insan yanlış yapıyor, sağlıksız bir davranış içerisinde bulunuyor demiyorum.
Sadece kendi görüşümü beyan etmek istedim..

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Sosyal paylaşım siteleri Çoo xoştur ama benana :D
Dileyen dilediğini kullanır ele değil mi :D

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
@Cann ben acayip sempati duyuyorum sana.. çok ciddiyim..
Geçen gün verdiğin cevap bugün farklı zamanlarda 3 kere aklıma geldi.
3 ünde kahkaha atarak güldüm:)

Konular
267
MFC Puanı
1,430
Asgari düzeyde kullananlardanım dediginiz soysal medya platformlarını.

Su°

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
6,440
Her bir ağın fazla kullanılması elbette tasvip edilemez, fakat bazen bu tarz ağlar sayesinde bilgi edinebiliyoruz zararı kadar yararı da olabilir, benim kullandığım sadece Facebook onun haricinde diğer sitelerde aktif kalamadım ama kullanıcılara saygım var elbet?

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,800
hiçbirini kullanmadım kullanmayıda düşünmüyorum

Son düzenleme:

kuslarabenzer

Moderatör
Konular
347
MFC Puanı
31,350
Ben bir reklamcı olarak mecbur kullanmak zorunda kalıyorum, hesabın yoksa bile ajansta açtırıyorlar. Twitter ve ınstagram kullanıyorum kişisel olarak. Sık girenlerden değilim, uyku öncesi bakıyorum. Sayfa yönetmek vb için facebook hesabı açtırdılar. Bomboş duruyor öyle :")

Konular
267
MFC Puanı
1,430
Bu arada sosyal medya tanımı içerisine irc,skype,icq,youtube,forumlar vs hepsi giriyor. Uyandırayım.

Wittgenstein

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
210
Bu, sosyal medyayı nasıl kullanacağımıza bağlı olarak değişebiliyor. İlgi duyduğunuz bir konu hakkındaki kişiler ve sayfaları takip etmek; hem güncel olayları takip etme hemde o konudaki makaleleri okuyup bilgi edinme şansı verebilir size, ve bu durum da kendinizi geliştirirebilme şansınız olabiliyor. Bu açıdan sosyal medya gayet faydalı bir araç oluyor.

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Hepsini kullanıyorum. Bugüne kadar bir zararına rastlamadım.