Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Şifre Çözücü Yazılımı .....

TRWE_2012

Moderatör
Moderatör
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    3,423
  • MFC Puanı
    7,880
  • MFC Seviyesi

Sosyal ağ web sitelerinden, habercilerden ve web tarayıcılarından unutulmuş veya kayıp şifreleri almanızı sağlayan uygulama


Sosyal Şifre Şifre Çözücü Taşınabilir kullanıcıların Twitter, Google Plus veya Facebook, haberciler (ör. Google Talk, Paltalk vb.) veya web tarayıcıları (ör. Google Chrome, Internet Explorer, Opera vb.).

Bu araç, taşınabilir sürüm olduğu için kurulum gerektirmez Sosyal Şifre Şifresi Çözücü Sonuç olarak, Windows kayıt defteri ve Başlat menüsü / ekranı yeni anahtarlarla güncellenmeyecektir.

Bunun yanı sıra, Sosyal Parola Şifre Çözücü Taşınabilir, program dosyalarını bir USB flash sürücüye veya bu tür taşınabilir bir depolama aygıtına bırakarak eriştiğiniz herhangi bir bilgisayarda kullanılabilir.

Arayüz, sosyal ağ adı, uygulama, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerin yanı sıra birkaç kısayol düğmesi ve algılanan tüm öğelerin bir listesini sunan oldukça basittir. Bunu görüntülemek için tek yapmanız gereken “Kurtarmaya başla” düğmesini tıklamaktır.

Alma işlemi hızlıdır, ancak tarayıcınız tarafından kaydedilen hesap sayısına ve bilgisayarınızın performansına bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

Parolalar gizlenebilir veya gösterilebilir ve toplanan tüm veriler HTML, XML ve TXT dosyaları olarak sabit diske kaydedilebilir.

Sonuç olarak, Sosyal Parola Şifre Çözücü Taşınabilir, kayıp veya unutulmuş şifreleri almak için yararlı olan güçlü ancak basit bir yazılım parçasıdır. Yanıt süresi iyidir ve kullanım sırasında hiçbir hata, çökme veya hata verdirmez sisteme.....

Ekran Görüntüsü :İndirme Linki :
Kod:
https://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/Security/Password-Managers---Generators/Social-Password-Decryptor-Portable.shtml
 
Üst Alt