Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Spor Tarza Hangi Gömlekler Gider?

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,189
  • MFC Puanı
    12,244
  • MFC Seviyesi

Gömlek erkek giyiminde en geniş piyasaya ve alıcı kitlesine sahip bir parçadır. Özellikle iş hayatında hatta özel hayatında da klasik bir tarza sahip olan erkekler için kullanım alanı çok geniş olan gömlekleri artık her tarzda kullanmak mümkün. Tek yapmanız gereken tarzınıza uygun olan doğru gömleği seçebilmek.
Spor bir tarza sahipseniz gömlek seçimini çok dikkatli yapmanız gerekir. Aksi halde klasik bir gömlekle spor bir tarz oluşturmak çok zordur. Mesela kış aylarında kalın ketenjean pantolon ya da kanvas bir pantolon üzerine tercih edeceğiniz geniş kareli toprak tonlarındaki bir gömlek sizin için harika bir spor tarz oluşturabilir.Spor Tarza Hangi Gömlekler Gider?

Dik yakalı kravat takılmayan gömleklerle birlikte tercih edebileceğiniz pantolonlarla çok güzel kombinler yapabilirsiniz. Spor tarzda blazer ceketleri kullanmayı seviyorsanız ince çubuk çizgili gömlekler ceketlerinizin içine çok uygun olabilir.
Son yılların modası hakim yaka spor gömlekleri de özellikle yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnce keten kumaşlarla yaz aylarında vücudunuz için çok uygun olan bu gömleklerle hem rahatlığı ve modayı yakayabilir hem de spor tarzda güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
Üst Alt