Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Stella McCartney’de çocuklar için özel bir koleksiyon hazırladı!

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Çocuklar ve bebekler için özel giysiler tasarlayan modacıların arasına Stella McCartney’de katıldı. Hollywood’da bu kadar çok çocuk olması ve bu çocukların giyimlerine en az yetişkinler kadar çok para harcanması, yeni bir sektör doğurdu; çocuk giyim sektörü.

Daha önce de büyük markalar çocuklar için giysiler tasarlıyorlardı, fakat bu alana rağbet bu kadar fazla değildi. Şimdi neredeyse her tasarımcı çocuk modasının içinde de yer almak istiyor ve oldukça çok parçadan oluşan koleksiyonlar hazırlıyorlar. Tıpkı Stella McCartney gibi…

McCartney’in koleksiyonunda hem kız çocukları, hem de erkek çocukları için giysiler var. Montlardan botlara, kazaklara ve şortlara, bir çocuğun ihtiyacı olabilecek her şey düşünülmüş. Ayrıca bebekler için de pijama ve tulumlar var.

Ben modelleri ve fotoğrafları çok beğendim. Çok tatlı görünüyorlar. Eee, bu haberi de fotoğrafsız paylaşmak olmayacağına göre….
 
Üst Alt