• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Su ve Damla'nın Köy gezisi..

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Seninle gittiğimiz köy gezisi hala hatırımda..
Köyün girişinde küçük bir lokantaya girmiştik.
Tatlı ve tonton çift bizi karşılaşmıştı..
Köy kahvaltısı yapıp yolla devam ettik,
Yol kenarında gördüğümüz erik ağacı gölgesinde resim çektirmiştik,evet çok da eglenmistik..Sen her zaman ki gibi huysuzluk edecek birşeyler bulmuştun,neyse zaten konumuz bu değil:)
Biraz mola verdikten sonra yola devam.ettik radyoda en sevdiğim metallica şarkısı çalıyordu ses son ses olur ve eğlence yeniden başlar..
Yolun bitmesine az bir süre kalmıştı..Yeşilliklerin, suyun,havanın henüz tazeliğini kaybetmediği yere varmak için sabırsızlanıyordum..Tüm şehir gürültüsü ve kötü havasından uzaklasma.fikri harikaydı gerçi bu kararı da ben vermiştim:)
Sana kalsa Bodrum, Marmaris gezer iyice gürültünün içine gömülüp kalırdık..Doğa sever arkadaşlar önemli diye seni 1 hafta ikna etmeye çalışmıştım neyse ki.başardım ve seninle unutamadığım bir köy gezisine çıkmış olduk..
Herşey için teşekkür ederim canım arkadaşım iyi ki yanlışlıkla bana carpmışsın :D
P.S:Bize geldiğinde bu mesajı sana okutacağım gerçi vereceğin tepkiyi de biliyorum onu da şu köşeye ekleyeyim;

"Ya evet çok güzeldi, çok eğlendim,iyi ki.beni.ikna etmişsin "der ve sonra da " acaba yine mi gitsek,hee ne dersin"deyip benim sert bakışlarım.karşısında "iyi tamam birşey demedik" der ve böylelikle konumuz da kapanır:D

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Icine biraz daha betimleme katsaydin biz de oradaymisiz gibi yaşardik ve bu guzel olurdu. Gezi yazılarını cok severim. Teşekkürler pozitiv

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Bu sefer olanı bozmadan anlatmak istedim.
Hayal gücüm geniş yazarım yine,bu sefer sizi de alıp başka bi diyara ulaştırırım..

RuHuMDaKiöKüZ

MFC Üyesi
Konular
26
MFC Puanı
9,550
Hayal gucunun nerelere ulaşabileceğini ve pozitiv bize neler hissettirebilir hepimiz merak ettik. Bekleriyoruz bize sozlerle çizeceğin o resmi...