• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 15 Haziran Süper Loto MPİ sorgulama

ultrAs

MFC Üyesi
Konular
46
MFC Puanı
10
Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından bu hafta da çekildi ve milyonlarca vatandaşa umut kapısı oldu. Süper Loto çekiliş sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı? İşte, 15 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları.

DdMANo.jpg

Her perşembe akşamı Milli Piyango idaresi tarafından çekilişi yapılan Süper Loto'da bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda Süper Loto 8. devrini gerçekleştirmiş ve büyük ikramiye tam 17.122.951,06 TL'ye yükselmişti. Peki, Süper Loto çekiliş sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı? İşte, 15 Haziran Süper Loto sonuçları.

Süper Loto çekiliş sonuçlarında bu hafta da büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı ve Süper Loto 9. devrini gerçekleştirdi. Büyük ikramiye 20.706.893,38 TL'ye yükseldi. İşte, Süper Loto kazanan numaraları;

09 13 17 23 48 51

SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto geçen hafta sonuçları

8 Haziran 2017 Süper Loto kazanan numaralar: 10 - 27 - 36 - 38 - 51 - 53

Geçtiğimiz hafta Süper Loto'nun 503. hafta çekilişi yapılmış ve çekiliş sonrasında 6 bilen olmayınca, büyük ikramiye 8. defa devrederek 17 milyon 122 bin 951 lira 6 kuruş devretti. Aynı zamanda çekilişte 5 bilen 81 kişi 11 bin 112 lira 10'ar kuruş, 4 bilen 4 bin 845 kişi 199 lira 5'er kuruş ve 3 bilen 105 bin 743 kişi 15 lira 80'er kuruş ikramiye kazandı.

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.

Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyorsanız; Bir kolonda mevcut olan 1′den 54′e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz suretiyle toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız gerekecektir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır. Büyük ikramiye milyon liranın üzerindedir.

süper loto , süper loto sonuçları , 15 haziran süper loto sonuçları , büyük ikramiye , mpi​

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Kuponu bulamıyorum.
Kesin bana çıktı :hih:

Master

You
Yönetici
Konular