• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Survivor Yarışma Arkadaşları Aranıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
Tamam bize yapacağın oyunları söyleme ondan yana sıkıntı yok ama ordaki oyunlar belli :D:D Sende bize bi örnek vererek oyunları belli edebilirsin :D

Ya mesela klavye yarışmaları olacak. Belirlediğim siteden en hızlı ve en çok hangi takım yazdıysa o takım karrşısındaki takımı yenmiş sayılacak.

Bireysellik oyunlarında belki bilgi sorusu sorabilirim en hızlı yazan ve cevabı bilen dokunulmazlığıı alabilirr

veya oyun sitelerinden zeka, beceri oyunlarını seçip size atacağım belirli bir süre içerisinde oynayıp bana sonucunu çekip göndereceksiniz.

Peki hile olmaz mı en yüksek skoru elde etmek için ?

Bunun içinde zaman sınırlaması var benim saat 10:00 da attığım oyun linkinin 30 saniyede ne kadar level gidebildiğin sonucaa göre değerlendirilir. Zaten sizden önce ilk oyunu ben oynayacağım : )

mesaj gönderme zamanını da eklersek 10:00:40 saniyesine kadar sonuçların bana yollanması gerekecek : )

Mesajı zamanında göndermeyen kişi dolayısıyla eşleştirildiği kişiye elenmiş olacak.

Ben sizi yarışmanın olacağı saatleri önceden bildireceğim pm yolu ile hiçbir grup mağdur olmayacak zaten : )

Ama bazı yarışmalarda hız çok önemli olacak tabi.

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160

Ya mesela klavye yarışmaları olacak. Belirlediğim siteden en hızlı ve en çok hangi takım yazdıysa o takım karrşısındaki takımı yenmiş sayılacak.

Bireysellik oyunlarında belki bilgi sorusu sorabilirim en hızlı yazan ve cevabı bilen dokunulmazlığıı alabilirr

veya oyun sitelerinden zeka, beceri oyunlarını seçip size atacağım belirli bir süre içerisinde oynayıp bana sonucunu çekip göndereceksiniz.

Peki hile olmaz mı en yüksek skoru elde etmek için ?

Bunun içinde zaman sınırlaması var benim saat 10:00 da attığım oyun linkinin 30 saniyede ne kadar level gidebildiğin sonucaa göre değerlendirilir. Zaten sizden önce ilk oyunu ben oynayacağım : )

mesaj gönderme zamanını da eklersek 10:00:40 saniyesine kadar sonuçların bana yollanması gerekecek : )

Mesajı zamanında göndermeyen kişi dolayısıyla eşleştirildiği kişiye elenmiş olacak.

Ben sizi yarışmanın olacağı saatleri önceden bildireceğim pm yolu ile hiçbir grup mağdur olmayacak zaten : )

Ama bazı yarışmalarda hız çok önemli olacak tabi.

Oohoo hızsa hiç kimsenin şansı yok burda yaz beni :D

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
Evet

ArtemiS
s3rdar
eLse
~ Virtue
Takım tamamlanmıştır. Sizlere özel Rank tasarlanacak ve Takım Adı oluşturmayı unutmayın :D

2. Takım için Rakip aranıyooor :ara:u17

~ Virtue

Üyeliği durduruldu!
Konular
3
MFC Puanı
6,160
Takım adı ~ Virtue ve yandaşcıları :D:D:D

Neyse sohbete dönmesin :D

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
Pm leşip Takım adı oluşturun derim yoksa ben kafama göre belirlerim haberiniz olsun :p

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Ödülü beğenmedim :s kazanana ayın 10unda çiğ köfte ısmarlayın çünkü ayın 10unda %50 bedava çiğköfte

Eylül

Özel Üye
Konular
53
MFC Puanı
9,510
bende katilayim ama takimlar bellimi kim kimin takiminda anlamadim daha. ;d

Soldaderas

MFC Üyesi
Konular
45
MFC Puanı
1,370
@Min Yusra

size 2 kişi daha katıldığında takımınız tamamlanacak : D Beklemede kalınız.

Enes

MFC Üyesi
Konular
885
MFC Puanı
8,610
Bende katılayım deneyelim şansımızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...