• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

sXe Hataları ve çözümleri

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Artık heryerde bu hatalardan görmeye başladım ve bu konuyu açma gereği duydum.
Çözümler birden fazladır, hangisi işinize yararsa ..

Intercepting hatasi. sXe Injected kapatılacak. " Hatası alanlara ..
10rl4x1.jpg

• Xp'in yasal değil ise yasal yapma programlarını kullanarak yasal yapmanız gerekiyor.
• Service Pack 2 yi mutlaka yüklemelisin.
• Sonra Cs 1.6`yı ardından v.26`yı kurmalısın.
• Burdan HL 1.6.exe yi indirin ve cs nin kurulu olduğu yere atmanız gerekir.
• Sxe son sürümünü kurup tekrar dene.
• Kaspersky kullanıyorsan sil, daha hafif bir anti virüs programı kullan veya anti virüs programını kapatıp girmeyi dene.

sXe kapatılması gerekiyor. " Hatası alanlara ..
1zmnw4h.jpg

• Sxe ve cs silin.
• Cs tekrardan kurun, üstüne v26 kurun ;
(burası önemli herşeyi yaptıktan sonra yine olmaz aynı hataları verirse v23 kurulup aynı işlemler tekrarlanacaktır.)
• Oyun kurulduktan sonra sXe simgesine gelip sağ tuş/özellikler yapıp salt okunurluk kaldırın.

Access Denied Please run this program ''as administrator'' Hatası alanlara ..
dztop1.jpg

• Vistanız administrator olarak çalışıyorsa,hemen kendinize yeni bir kullanıcı yaratın ordan açın vistanızı.Ama yok hala adminst. olarak girmek istiyorum diyorsan sxe fix sürümünü indireceksin vista için nerdeyse özel üretilmiş sXe`dir.
• sXe simgesine gelip sağtuş/özelliklerden salt okunurluğu kaldırcaksınız.
Please Register Key " Hatası alanlara ..

• Yanlış cs 1.6`yı indirdiğiniz için bu hata verilir.
https://rapidshare.com/#!download|35...zip|208147|0|0
•Yukarıdaki linkten Cs 1.6`yı indirin.

Serverlara girdim fakat ben yazıları neden göremiyorum, Sadece admin yazılarını tsay yazılarını görüyorum " Diyenlere ..

• cs yi doğru yüklemiş ama üstüne patch yapmamış demektir.
• v26 ya da v23 ü yüklemeniz gerekmektedir.

Ekran Kartınız iyi hemde çok iyi ama yinede cs oyunu donuyorsa ve mouse sert değilde yumuşak şekilde hareket ediyorsa ..

• Ekran kartı driverının en son en güncelini yükleyin.
• Sonra ekran kartı ayarlarına girip, ordan keskinliği yumuşatmayı bulup off yapıyorsunuz.
• Yine Ekran kartı ayarlarından Vertical Sync ( dikey bilmemne diye geçer ) onuda off yapıyorsunuz..
• Sonra cs ye giriyorsunuz cs optionlarından grafik ayarlarına geliyorsunuz, ekran kartı ne kadar kötü olsada en iyi perfr. OpenGl de verir o yüzden opengl yapıyorsunuz ve 32 bit ve 16 bit monitöre görede ekran ayarını ayarlıyonuz, en iyi performans 1024 & 768 ile olur.

* sXe kapatılacaktır hatası alıyorum ?

• Böyle bir hata aldıysanız korkmanıza gerek yoktur,programı tekrar çalıştırdığınızda problem ortadan kalkıcaktır.Eğer olmadıysa bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar deniyebilirsiniz.

* sXe yüklendikten sonra veya çalıştırılmak istendiğinde bilgisayarım yeniden başlıyor ?

• Böyle bir sorununuz varsa bilgisayarınızda servis pack 2 veya 3 bulunmuyorsa mutemel oluşabilecek sistem çakışması olabiliyor.Servis pack 2 veya 3 kurduğunuzda problem gidebilir.Ancak packler mevcut olup problem devam ediyorsa, sXe kurulumunu yaparken masa üstüne yapmanız kurulum bittikten sonra masa üstünde oluşacak sXe simgesinden değil klasör içinde oluşacak sXe simgesinden giriniz.

* sXe çalıştırdığım zaman FPS düşüyor sebebi nedir?

• FPS düşme sorunu sXe programının terminallerinden oluşan problemin oyuna yansıyor olmasıdır.Bu problem sizden değil çıkartılan sXe yazılımından kaynaklanıyor yapabileceğiniz pek bir şey yoktur yeni versiyon çıkana kadar beklemeniz gerekmektedir.

Genel olarak oluşacak problemlerden kurtulmak istiyorsanız ; Bilgisayarınızdan Counter Strike ile ilgili tüm klasör ve dosyalarını ve sXe dosyalarını silmek ve kurulumu baştan yapmaktır.Pack olarak v23 kurarsanız problem almazsnız.