• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

T.C.'in Yaşlı Nüfus Oluşumunu İspatlayan Çalışma

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
En çok partner değiştiren ülkeler istatistiği - Türkiye lider

ulkeler_partner.png

Görüldüğü gibi 2005 ve 2010 yıllarında Dünya ülkeleri arasında yapılan istatistiklerde en çok erkek arkadaş değiştiren Türk kızları çıkmış , Hey maşallah, peki Türk erkekleri onlardan aşağı kalır mı elbetteki hayır

Kaynak :
Kod:
https://www.statista.com/statistics/248856/average-number-of-sexual-partners-in-selected-countries-worldwide/

Not: (Bu çalışmanın T.C. açısından yorumu)

Hiç şaşırmadım.....!

Neden diye soracak olursanız....!

Sebebi biraz politik ve sosyolojik....

Şöyle ki;

Rahmetli Başbakan Bülent ECEVİT zamanında, "Zina" suç kapsamında "Türk Aile Yapısının Korunması" amaçlanmıştı.....Ne zaman 2002 yılında büyük "UMUTLARLA" yönetime gelen AKP, "Avrupa Birliğine [benim için bir Hristiyan Birliğinden başka bir değildir bu oluşum] Uyum Çerçevesinde "Zina" ' yı "SUÇ" kapsamından çıkartmıştır.Böylece Müslümanlığı ve ümmmetçiliği kimseye vermeyen sözüm ona İslami bir parti olan AKP, Allah'ın Kuran'da özellikle uzak durun diye uyarıda bulunduğu "Zina" yı serbest bırakmış, milletin genellinde bir ahlaksızlık furyası patlak vermiştir.(Sapık ilişkilerden söz ediyorum)

Yukarıdaki sonuç bunun grafiksel göstergesinden başka bir şey değildir.(tabii bir de ekonomik faktörler var mesela işsizlik gibi) Çünkü ademoğlu kolay yoldan elde edeceği (evlilik dışı birlikte yaşama) bir şeyi neden zor yoldan (evlilik ve aile kurma) elde etmeye çalışsın ki.....

Bugün boşanma sayısı, evlenme sayısını geçmiştir.Bu durum nüfus'un geneline yansımış Doğurganlık azalmış, yaşlı nüfus hızla artmaya başlamıştır.

DarkWoman

MFC Üyesi
Konular
5,318
MFC Puanı
66,370
En çok partner değiştiren ülkeler istatistiği - Türkiye lider

ulkeler_partner.png

Görüldüğü gibi 2005 ve 2010 yıllarında Dünya ülkeleri arasında yapılan istatistiklerde en çok erkek arkadaş değiştiren Türk kızları çıkmış , Hey maşallah, peki Türk erkekleri onlardan aşağı kalır mı elbetteki hayır

Kaynak :
Kod:
https://www.statista.com/statistics/248856/average-number-of-sexual-partners-in-selected-countries-worldwide/

Not: (Bu çalışmanın T.C. açısından yorumu)

Hiç şaşırmadım.....!

Neden diye soracak olursanız....!

Sebebi biraz politik ve sosyolojik....

Şöyle ki;

Rahmetli Başbakan Bülent ECEVİT zamanında, "Zina" suç kapsamında "Türk Aile Yapısının Korunması" amaçlanmıştı.....Ne zaman 2002 yılında büyük "UMUTLARLA" yönetime gelen AKP, "Avrupa Birliğine [benim için bir Hristiyan Birliğinden başka bir değildir bu oluşum] Uyum Çerçevesinde "Zina" ' yı "SUÇ" kapsamından çıkartmıştır.Böylece Müslümanlığı ve ümmmetçiliği kimseye vermeyen sözüm ona İslami bir parti olan AKP, Allah'ın Kuran'da özellikle uzak durun diye uyarıda bulunduğu "Zina" yı serbest bırakmış, milletin genellinde bir ahlaksızlık furyası patlak vermiştir.(Sapık ilişkilerden söz ediyorum)

Yukarıdaki sonuç bunun grafiksel göstergesinden başka bir şey değildir.(tabii bir ekonomik faktörler var mesela işsizlik gibi) Çünkü ademoğlu kolay yoldan elde edeceği (evlilik dışı birlikte yaşama) bir şeyi neden zor yoldan (evlilik ve aile kurma) elde etmeye çalışsın ki.....

Bugün boşanma sayısı, evlenme sayısını geçmiştir.Bu durum nüfus'un geneline yansımış Doğurganlık azalmış, yaşlı nüfus hızla artmaya başlamıştır.

Nasil bir arastirma bu ; ))

bilemiyorum ..

Konular
24
MFC Puanı
7,690
Bazı gerçekler için araştırmaya gerek yok ki .