• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Takside seyahat eden Belarus uyruklu kadın, taksici şiddetine uğradı! Hakaret eden ve yumruk atan taksicinin görüntüleri ortaya çıktı

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280

Şişli'de taksiye binen Belarus uyruklu bir kadın, camı açtığı için kendisini uyaran taksicinin önce hakaretlerine ardından da yumruklu saldırısına uğradı. Yaşanan korkunç anlar kameralara yansırken, genç kadının geçtiğimiz aylarda da Avrupa Yakası'na geçmek istemeyen taksici tarafından zorla araçtan indirilmek istendiği görüntüler ortaya çıktı.​

Geçtiğimiz salı günü saat 09.00 sıralarında E-5 Karayolu Şişli Çağlayan mevkisi Ankara istikametinde Belarus uyruklu saç stilisti 29 yaşındaki Lenachka Belarusochka, sabah saatlerinde evine gitmek için kız arkadaşıyla birlikte taksiye bindi. Kadın karayolunda seyrettiği esnada hava almak için camı indirmek istedi. Ancak iddiaya göre taksici üşüdüğünü söyleyerek genç kadına camı kapatmasını ve açmamasını söyledi.

E-5 Karayolu'nda taksici dehşeti kamerada: Hava almak için camı açan kadına saldırdı

"MİKROPLARLA UĞRAŞAMAM"​

Bunun üzerine ikili arasında çıkan tartışma, kadınların karşılık vermesiyle kavgaya dönüştü. Kavga esnasında kadınlara yönelik, "Mikroplarla uğraşamam. Sarhoş, sarhoş benimle uğraşma sen sarhoşsun. Neyin peşindesin" de diyen taksici o esnada kadının görüntü aldığını görünce kayıt almaması için ona saldırdı. Yaşananların ardından çığlık atan kadınlar karayolunda taksiden indi. Olayla ilgili genç kadının şikayette bulunmadığı öğrenilirken, yaşananlar ise kameralara yansıdı.
E-5 Karayolu'nda taksici dehşeti kamerada: Hava almak için camı açan kadına saldırdı

DAHA ÖNCE DE TAKSİCİ DEHŞETİ YAŞAMIŞ​

Öte yandan genç kadının geçtiğimiz Nisan ayında da Kağıthane'deki evine gitmek için Üsküdar'dan bindiği taksinin sürücüsüyle arasında sürücünün Avrupa Yakası'na geçmeyeceğini söylemesi yüzünden tartışma yaşadığı ortaya çıktı. Sürücünün kadını araçtan indirmeye çalıştığı anlar ise kameralara yansıdı. Kadının bu olayla ilgili de şikayette bulunmadığı öğrenildi.

Kaynak: İHA

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Anlat bakalım neymiş 😄
Adam tedarikçi :D Aracı olmuş , iş bitmiş , sıra parayı bölüşmeye gelmiş :D Kadın tabi açıkgöz ben sana %25'ini veririm demiş :D adam oLur mu Lan öyle :D Ben sana iş konusunda yardımcı oldum yarısını isterim demiş :D Kadında sus Lan paranın büyük kısmı benim hakkım :D demiş , ondan kavga çıkmış :D

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
Adam tedarikçi :D Aracı olmuş , iş bitmiş , sıra parayı bölüşmeye gelmiş :D Kadın tabi açıkgöz ben sana %25'ini veririm demiş :D adam oLur mu Lan öyle :D Ben sana iş konusunda yardımcı oldum yarısını isterim demiş :D Kadında sus Lan paranın büyük kısmı benim hakkım :D demiş , ondan kavga çıkmış :D
Yok daha neler 😄😄