• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Talihsiz adam 125 tane iPhone 13 telefonu çaldırdı!

Üyelik Tarihi
28 Şub 2020
Konular
2,107
Mesajlar
24,590
MFC Puanı
301,150

Gün geçmiyor ki Apple’ın fenomen akıllı telefonu iPhone yeni bir haberle adından bahsettirmesin. Ancak bu seferki haber diğerlerine göre bir hayli ilginç.​

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk isim Amerikalı teknoloji devi Apple’ın fenomen modeli iPhone oluyor. Bu model her ne kadar Eylül ayında tanıttığı son serisi iPhone 14 ile beklentilerin altında kalsa da, yine de popülaritesinden bir şey kaybettiğini söylemek pek mümkün değil. Üstelik sosyal medyanın gücü sayesinde, iPhone kullanımının her geçen gün biraz daha arttığı da bir gerçek. İşte Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşanan bir olay, bu duruma oldukça ilginç bir örnek olarak kayıtlara geçti.

Düzenli aralıklarla Apple’a gelerek burada topluca iPhone satın alan bir adam, son alışverişinde hırsızların hedefi oldu. Tek seferde tam 300 adet iPhone 13 alan Amerikalı iş insanı, bu akıllı telefonlarını 3 farklı valize doldurarak mağazadan ayrıldı. 3 valiz iPhone 13 ile arabasına doğru ilerlerken önünü kesen bir arabadan inen hırsızların kurbanı olan 27 yaşındaki genç adam, hırsızların valizlerden 1’ini çalmalarına engel olamadı.

Yapılan açıklamaya göre söz konusu valizde 125 adet iPhone 13 olduğu belirlenirken, bu telefonların toplam değerinin 90 bin doların üzerinde olduğu açıklandı. Polis olaya ilişkin derhal soruşturma başlatırken, genç adamın bu kadar iPhone 13’ü neden satın aldığı ve hırsızların bu olayı nereden bildiği soruları ise şimdilik cevapsız kaldı.
 
Üst