• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

angelofthecity

MFC Üyesi
Konular
52
MFC Puanı
0
ohaaa adam tarkana neler diyor :D tarkan aşktır gerisi heyecandır :D Tarkan'dan daha iyisi mi var Türkiye'de? Son albümü de bomba gibi olmuş. :D

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Tivorlu ismail var ki Tarkan eline su dökemez :sigara

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Arkadaşlar kusura bakmayın da bazen çok saçma yorumlar yapıyorsunuz. Tarkan da bir sanatçı, nasıl iyi yönünü görünce takdir ediyorsak, hatalarında da eleştirebiliriz.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Eskimeyen dostluklar

Bazı insanlar vardır. 5-10 sene görmeseniz bile, ilk buluştuğunuzda ilk günkü gibi dost olduğunuzu anlarsanız. Samimiyet ve o kardeşlik hissini size verirler. Böyle dostluklar çok değerlidir. Bir dostluğun gerçek dostluk olup olmadığını anlamak için zamanla yok olup olmadığına bakın. Yok oluyorsa hiç arkadaş olmamışsınızdır, olmuyorsa bilin ki gerçek bir dosttur.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Model grubunun dağılması

Sevdiğim bir gruptu. Yazık oldu diye düşünüyorum. Çok güzel şarkılar çıkarıyorlardı..

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Bildiği kadar adalet edenin, bilmediği kadar zulmetmesi

Herhangi bir olayda birçok şeyi bilmemesi, iki tarafı da dinlememiş olmasına rağmen hemen ön yargılar ile insanları yargılayanların yaptığı eylemdir. Yalnız görünene bakıp, olayların arkasını ve nedenlerini düşünmeyenlerin adaleti sağlayabileceklerine inanmıyorum. İnsanları yargılarken, eleştirirken, ölçülü ve adaletli davranmayı asla unutmamalıyız. Özellikle cahil insanlar bu adaletsizliği çok yapıyor. Hemen insanlara bir etiket yapıştırıyorlar.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Her şeye en başından başlamak

Zor bir eylemdir. Cesaret gerektirir. Özellikle söz konusu aşk ise, en başından başlamak neredeyse imkansız gibidir.

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Kızların en tatlı oldukları an

Sevgilisini aşk ile kucakladıkları andır. :rolleyes:

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Dilinden küfür, argo, kötü söz eksik olmayan insan

Hiç sevmiyorum bu tarz insanları. Üslup çok önemlidir. İnsanlar birbirleri ile konuşurken, kırıcı olmamaya, incitmemeye özen göstermelidir. Kimsenin küfrünü, kirli imalarını ve argo vari insanı rahatsız eden cümlelerini duymak zorunda değiliz.. Seviyesiz insanlar asla benim dostum, arkadaşım olamazlar. Asla!

Dil kalbin aynası derler. Kalbi kötü olanın dilinden kötü cümleler, kalbi iyi olanın dilinden güzel cümleler dökülür. Hiç katlanamıyorum bu tiplere, eğer amaç kötü konuşmaksa herkes bunu yapabilir. Ama bizim yüksek seviyemiz, edebimiz, aileden gördüğümüz terbiye ve ahlak buna izin vermez. İnsanla, hayvan arasındaki fark edeptir. Bunu ne zaman öğreneceksiniz artık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...