• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tavuk Suyuna Çorba Duygusal Hikayeler

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
Tavuk Suyuna Çorba Duygusal Hikayeler

Güneşli bir gündü. Kadın parkta yanında oturan adama ***8220;Bakın, salıncakta sallanan şu kırmızı kazaklı çocuk benim oğlum***8221; dedi.

Adam gülümseyerek ***8220;Güzel bir oğlunuz var***8221; dedi. ***8220;Diğer salıncaktaki mavi kazaklı çocukda benim oğlum***8221;

Sonra saatine baktı ve ***8220;Heyyy, Todd, sanırım artık gitme zamanı***8221; diye seslendi oğluna.

Çocuk salıncakta yükselirken ***8220;Beş dakika daha baba, lütfen yalnızca beş dakika daha***8221; diye karşılık verdi babasına.

Adam başını ***8220;peki***8221; anlamında sallayınca çocuk neşeyle sallanmaya devam etti.

Dakikalar sonra adam ayağa kalkarak tekrar seslendi oğluna ***8220;Todd, artık gidelim mi, ne dersin?***8221;

Çocuk yine gitmeye isteksiz ***8220;Ne olur baba, beş dakika daha, lütfen, beş dakika daha***8221; diye bağırdı babasına.

Adam***8221; Tamam***8221; deyince çocuk kahkahalar atarak sallanmaya devam etti.

Sonunda kadın dayanamadı ve sesinde gizli bir hayranlıkla ***8220;Ne kadar sabırlı bir babasınız***8221; dedi .

Adam gülümsedi kadına. ***8220;Sabır değil yaptığım bayan***8221; dedi. ***8220;Büyük oğlum Tommy***8217;yi geçen yıl burada sarhoş bir sürücünün çarpması sonucu kaybettim. Buraya yakın yolda bisiklet sürüyordu. Tommy***8217;e hiç yeterince zaman ayırmamıstım. Oysa şimdi onunla beş dakika daha fazla birlikte olabilmek için herşeyi yapardım. Todd***8217;la ayni hatayı yapmayacağıma söz verdim kendi kendime..

O her ***8220;Beş dakika daha baba***8221; dediği zaman , oyun oynamak için beş dakika daha kazandığını düşünüyor, oysa işin gerçeği ne biliyor musunuz? Ben onu oyun oynarken beş dakika daha fazla izleyebiliyorum, asıl kazanan benim***8221;