• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tehlili Mahsus Zikri ve Ayet-el Kürsi Duası ile Birlikte

Asi

Konular
773
MFC Puanı
760
YQgbdZ.png

Lâ ilâhe illallâh Muhammedun rasûlullâh. fî külli lemhatin ve nefesin adede mâ vesiahu ilmullâh. (Allah, Allah, Allah)

Allah'tan başka hiçbir ilah yoktur. Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Allah'ın Rasulü'dür. (zikrini) her an ve nefes, Allah-u Te'ala'nın ilminin kapladıkları sayısınca (tekrar ediyorum).

Llb3GZ.png

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla! Ey Allah’ım! Şüphesiz Ben Sana her nefesin, her saniyenin, gök ehlinin ve yer halkının her göz kırpmasının ve Senin ilminde olmuş ya da olacak diye bilinen herşeyin öncesinde şu zikri takdim ediyorum. İşte bütün bunların öncesinde Sana şunu takdim ediyorum ki…

Zamanı Sayısı Herhangi Bir Zaman Sayı Yok (En Az 1 Kere)

Faziletleri

1. Bu zikirlerin (1 kere) tilavet edilmesi dahi sevap bakımından dünya ve ahiretin tamamının ve onlar içerisinde bulunan her şeyin kat katına denktir.

2. Bu zikrin başında da bu vird (Ayet-el Kürsi Duası) okunursa 24 saatin her saatinde Allahu Teala’nın kabul makamına milyarlarca hasene yükselir ve melekler bu sevapları yazıp bitiremezler.

KAYNAK GÖR

Kaynak Çok Faziletli Salat-ü Selamlar (Ahmet Mahmut Ünlü) Sayfa (101-102-103-104-105-106-107)