Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tek fıs'ı 104 YTL'lik parfüm!

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi


Otomobil markası Bugatti’nin yeni modeli Bugatti Vevron 16.4 ile aynı anda lanse ettiği parfüm serisinin altın kaplı şişesi 7 bin 787 YTL gümüş kaplı şişesi de 5 bin 180 YTL’den satışa sunuldu.


Tekin Acar Kozmetik Ege Bölge Müdürü Zeynep Atalay “heyecan veren” otomobiller üreten Bugatti’nın yılbaşında yeni otomobil modeliyle birlikte yeni parfümünü de lanse ettiğini belirtti.

Parfümün iki koleksiyon şişesi bulunduğunu kaydeden Atalay parfümün şişesinin Bugatti’nın ilk ürettiği modellerinin çamurluklarından esinlenerek yapıldığını kutu olarak ise modelin orijinal torpido gözünün kullanıldığını söyledi. Atalay 24 karat altın kaplı heykelden yapılan şişelerde sunulan parfümlerden 400 adet gümüş kaplı şişelerde sunulanlardan ise 4 bin adet üretildiğini söyledi.

Atalay Türkiye’de bu üründen 3’ü gümüş 1’i altın kaplı şişe olmak üzere yalnızca 4 adetin satışa sunulduğunu ifade ederek altın kaplı şişelerde satışa sunulan ürünün fiyatının 7 bin 787 YTL gümüş kaplı olanın fiyatının ise 5 bin 180 YTL olduğunu bildirdi.

Türkiye'ye 4 adet gelen parfümden birini kadın sanatçı erkek arkadaşı için aldı.
 
Üst Alt