Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Telifsiz Fon Müziği İndirmek İstiyorsanız : Chosic....!!!

TRWE_2012

اِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُب۪ينًاۙ
Moderatör
Konum
BERTUNA
  • Üyelik Tarihi
    2 Haz 2020
  • Mesajlar
    4,006
  • MFC Puanı
    9,360
  • MFC Seviyesi

Aşağıda ekran görüntüsü verilen web site'sini kullanarak, Telif hakları sorunu olmadan fon müziklerini, çektiğiniz videoların arkaplan müziği olarak kullanabilirsiniz.

1.png

Açıklama:

Buradan Telifsiz Fon Müziği'ni indirebilir ve YouTube videonuzda, podcast'inizde, oyununuzda, uygulamanızda, web sitenizde veya başka herhangi bir projenizde kullanabilirsiniz.

Ticari kullanım için ücretsiz müzik (para kazanma)
Sadece şununla izler: sembol atıf gerektirir
Basit ve ücretsiz lisans: yalnızca kamu malı ve yaratıcı ortaklar...

Burada MP3 formatında birçok harika ücretsiz enstrümantal müzik parçası bulacaksınız. Bunları YouTube videolarınız, vlog'larınız, film yapımcılarınız, video düzenlemeniz, montajlarınız, podcast'leriniz veya diğer içerikleriniz için indirmekten ve kullanmaktan çekinmeyin. Videolarınızdan/projelerinizden para kazanabilirsiniz. Bu telif ücretsiz yaratıcı ortak müzik ile telif hakkı sorunlarınız olmayacak.

İçerik oluşturucular için ücretsiz Telif Hakkı, Telif Hakkı Yok, kamu malı ve güvenli yaratıcı ortak müzikler indirin.

MP3 formatında ücretsiz indirilebilen harika ücretsiz telif hakkı müziği bulmak için ücretsiz telif hakkı müzik kitaplığımızı keşfedin. Buradaki tüm müzikler, yaratıcı ortak lisans ve kamu malı altındadır.

Creative commons müzik nedir?

Creative commons müzik, müziği istediğiniz kadar kullanmanıza izin veren bir müzik lisansı türüdür, ancak bazıları gerekli krediyle birlikte gelir.Yaratıcı çalışmalarınız için müzik satın almak istemiyorsanız, videonuzda arka plan olarak kullanmak için creative commons müziği aramalısınız. Ve burada bu tür fon müziğini ücretsiz MP3 indirme ile sağlanır.

Genellikle bazı yaratıcı ortak müzik lisansları, müzik yazarını belirtmenizi gerektirir. bununla birlikte, Chosic ayrıca gerekli kredilendirme olmadan birçok ücretsiz Kamu malı müzik sunar (gerekli kredilendirme olmadan yaratıcı commons müziği), bu da Chosic'ten müzik parçası indirebileceğiniz ve hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğiniz anlamına gelir!

Web Site Linki ;
Kod:
https://www.chosic.com/free-music/all/

İndirdiğim ve Silent Hunter III, PC Oyunun'da kullanacağım arkaplan fon müzikleri...

2.png

Böyle siteler ,çok enderdir ve bir elin parmaklarını geçmez,,Elinizin altında olmasında fayda vardır.
 
Üst Alt