Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

DjCeNk

ι вєℓιєνє ι cαη ƒℓу
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    19 Şub 2013
  • Mesajlar
    180
  • MFC Puanı
    1
  • MFC Seviyesi

Terazi Burcu

26 Şubat 2013 Salı - Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Dikkatinizi parasal konulara odaklayacaksınız ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli projeler yapacaksınız. Farklı fikirler ve değişik görüşler ilginizi çekecek. Karşılaştığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Bakımlı olmak ve güzel görünmek için kendinize özen göstereceksiniz. Kozmetik ve bakım ürünleri ile ilgilenebilir, kuaföre gidebilirsiniz.
Terazi Burcu Genel Durum

Bugün bir içe dönme ve hislerinizi gözden geçirme günü olabilir. Bazı gelişmeler karşısında kararsız kalmış da olabilirsiniz ve ne tip adımlar atmanız, süreci nasıl idare etmeniz gerektiğini değerlendirmeye çalışabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün, bazı planları gizlice uygulamaya koymayı en uygun yol olarak görmeye başlayabilirsiniz. Bazı önemli adımların, etkin olabilmeleri için, gerçekten de belli bir süreliğine gizli kalmaları gerekli olabilir
 
Üst Alt