• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Teşhis Sergen'den

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Sivas'ın hocası Sergen Yalçın, "Batuhan çok da hazır değil ama driplingleriyle Fenerbahçe defansını fena yıprattı. Acaba Bekir-Egemen çok mu ağır?" dedi

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe maçından sonra basın mensuplarıyla sohbet etti. Sergen, güçlü rakiplerini salladıklarını ancak yıkamadıklarını söylerken, sarı-lacivertli ekibin defansına gönderme yaptı:

KUYT SIRADAN OYUNCU
"Yarım kapasite oynayan Batuhan ilk yarıda müthiş driplingiler gerçekleştirdi, buna ben de çok sasırdım. Acaba Fenerbahçe'nin stoperleri (Bekir-Egemen) çok mu ağır diye düşündüm." İsmail Kartal'ın maça Emenike ile başlamasını da değerlendiren Sergen, "Keşke Webo ile başlasalardı, bu bizim için daha iyi olurdu. Emenike iki stoperi de hiç çıkarmadı. Webo olsa daha önde oynardık" diye konuştu. Kuyt'ın sıradan bir futbolcu olduğunu savunan Sergen, Sow'un ve Diego'nun kalitelerini ise övdü.

ADAMIN ELİNİ KIRARIM!
Sergen Yalçın, "Taktik, teknik, antrenman sıradan bir is" derken, asıl olanın adam yönetmek olduğunu ifade etti, "Barcelona'da hoca olsam kulübede sigaramı yakıp keyif yapardım. Hocalık isini çok abartıyorlar" diye konuştu. Sergen, kendisine hareket çekecek futbolcusunun elini kıracağını sözlerine eklerken, Beşiktaş'ta hocalık yapmak için her zaman hazır olduğunu kaydetti.