• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

THY'nin kırmızı ruj yasağı Twitter'ı salladı

Konular
2,245
MFC Puanı
20
Türk Hava Yolları, yasaklar listesine kırmızı ruju da ekledi, Twitter kullanıcıları bu yasağa tepki gösterdi.

THY yönetimi, hosteslerin kızıl kırmızı ve platin sarısı saç kullanılması yasağının ardından şimdi de “kırmızı ruj” kullanımına karşı tedbir almaya hazırlanıyor. Haberin duyurulmasının ardından her kesimden farklı tepkiler alan THY, sosyal medyayı da birbirine kattı.

işte ünlülerin Twitter'daki kırmızı ruj tepkisi:

Neslihan Yargıcı neslihanYargici
Benden THY hostes olmaz...:) Kirmizi rujsuz cikmam abi! THY hostes aliniminda basvuranin dovmesi varsa basvuruyu kabul bile etmiyormus.Gelin adayi gibi hostesleri hamama mi goturuyorlar? THY binerken ayakkabilar da cikarilsin... Mis gibi gulsuyu koksun. Yerler kilimlerle kaplansin... Orjinal olur..

Umut Sezgin @umutsezginn
Şu kırmızı rujdan etkilenen yolcular, "kırmızı kuyruklu" THY uçaklarına da "bana kuyruk sallıyor" diye hallenmesinler?!

Onur UGURLU @onurugurlu
Hostes yerine ter kokan erkek muavin koyun uçuş boyunca sadece topkek fanta falan dağıtsın isminiz de Hakiki THY olsun kökten kurtulalım.

Kemal Ertunç @Kertunc
THY hostes alımında yeni düzen.kırmızı pembe ruj yok. Vücudun görünen yerinde dövme yok saç şekli de belli.yakinda kolon hostesler çıkacak..

Orkan von Ozer ツ @izafibaykus
#THY 'nın dövme yasağını sonuna kadar destekliyorum... her THY uçuşunda milli içkimiz ayran içmek isterken hostesten yaşadığım korku bitti..

Aziz Atabekoglu
Ya tabi ki THY'de dovme yasak olacak. Dovmesi olanda abdest tutmaz, 7/24 cenabet gezen insan ucus guvenligini yok eder. Lutfen biraz mantik.

Pinar Yilmazerler @PYilmazerler
THY yolcu şikayetlerini bu kadar dikkate alıp kırmızı ruju yasaklıyorsa yıllardır "Rötarından bıktık THY" şikayetlerimiz niye önemsenmedi?

Şahnaz Çakıralp @SahnazCakiralp
#thy sagolsun .belli oldu #kirmiziruj suren kadinlarin sayisi artacak.harika.sokaklar neselensin civil civil olsun

Barbaros Şansal @barbarossansal
Ruj,Dövme çorap,etekboyu,topuz yüksekliği derken işgüvenliği, sendika hakları güme gitmeyecek , THY de Grev geliyor !

Esin Övet esinovet
Simdi ucaga kipkirmizi rujumu surup binecegim #THY

ALİ ATİF BİR @ALIATIFBIR
THY antakya uçağımda iki hostes bir host var..Hosteslerle hiç muhatap olmuyorum host'tan çalışıyorum..ne olur ne olmaz:))

Balçiçek İlter ‏@Balciceki
Diyanete rekor para ayıran AKP uçaklarda çalışan hosteslerin kırmızı ruj sürmesine engel koymuş; anlayamadım ilgiyi??

fettah can ‏@fettahcan
THY kırmızı ruj yasağı getirmiş... akıl tutulması bu olsa gerek

Alper Turgut ‏alperTurgut01
THY’de hosteslere sarı sac, kızıl saç, kırmızı ruj yasağı... Lan bu herifler geçmişte ne yaşadılar, bu travma nasıl oluştu acep?

Zeynep Erdim ‏Zeynep_erdim
imaj meselesi dersin ok, ama yolcularin rahatsiz olmasi cok acayip. tahrik olup usenmemis sikayet etmisler yani?