• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tim adını verdiği ağaçla evlenmek istiyor

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
agac-kadin,V3NVuFJG10Ob4wHTHSBOrg.jpg

Emma McCabe isimli İngiliz kadın, 'Tim' olarak adlandırdığı ağaçla evlenmek istediğini açıkladı.​

İngiltere'de 31 yaşındaki Emma McCabe adlı kadın, 'Tim' adını verdiği ağaca aşık olduğunu ve onunla evlenmek istediğini açıkladı. Bilim insanları, durumun dendrofili olarak adlandırılan bir rahatsızlıktan kaynaklanabileceğini belirtti.
İngiliz Closer dergisinde yer alan habere göre, dendrofili ağaç sevgisi anlamına geliyor. Kadının erkekler tarafından reddedilmesi nedeniyle böyle bir rahatsızlık yaşıyor olabileceğini söyleyen uzmanlar, McCabe'in ağacı, "kendine hayır diyemeyecek bir nesne" olduğu için seçmiş olabileceğini ifade etti.
Ailesine de ağaçla evlenmek istediğini açıklayan McCabe, "Başka ağaçlara bakıyorum ama onlara dokunmuyorum - Tim'i aldatmam. Evlenmek istiyorum ama bu aile içinde bir düğün olur. İnsanlar beni yargılayabilir, ancak Tim beni çok mutlu ediyor. Benim duygusal ihtiyaçlarımı karşılıyor.​