• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tipik Bir Microsoft Türkiye Çalışanını Nasıl Anlarsınız?

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
FIKRA:

Tek motorlu küçücük bir uçağın pilotu korkunç bir sis tabakasının içinde Atatürk Havaalanını bulmaya çalışıyormuş.Yakıtı iyice azalan uçağın pilotu telaşlanmaya başlamış ve bulundukları bölgeyi tanıma umuduyla iyice alçalmış.O sırada 5 katlı bir binanın en üst katının penceresinde kendi kendine çalışmakta olan birisini görmüş.

Uçağı binanın üstünde dolaştırırken iyice alçalmış ve camı açıp adama seslenmiş:

- “Heeeeyyyyy... Neredeyim?”

Adam pilota garip garip bakıp

- “Uçaktasınız...” yanıtını vermiş.

Pilot kendinden emin bir şekilde teşekkür etmiş ve havaalanını eliyle koymuş gibi bulup tam benzin bittiği anda uçağı pist başına güzelce indirmiş.

Rahat bir nefes alan yolculardan biri sormuş

- “Tebrik ederim ama o saçma yanıttan hareket ederek havaalanını nasıl bulabildiğinizi pek anlamadım.”

Pilot yanıt vermiş

- “Bu derece yararsız bir yanıtı ancak bir Microsoft destek elemanı verebilirdi. Ben de buralara daha önce gelmiştim ve havaalanının Microsoft destek merkezinin tam kuzeyinde ve 30 km uzağında olduğunu biliyordum.”